2022-10-01

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - sezon 2, odcinek 5

0

Tego nie zobaczycie w telewizji, czyli ekstra materiały prosto z gorącej Hiszpanii. Karteczki przyklejone do czoła, a na nich imiona i nazwiska gwiazd doskonale znanych widzom Polsatu. Ale czy Wyspiątka kojarzą wszystkich i potrafią odgadnąć o kim mowa, zadając pomocnicze pytania? Co wydarzyło się w specjalnym sobotnim programie w Polsat Go?

Oglądaj Sobota na Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Zgadnij, kim jestem
Szybkie spojrzenie na napisy, ocena skali trudności i można zaczynać. Jak sobie poradzili? Ile potrzebowali czasu, żeby zebrać odpowiednią ilość danych? - Młoda, blondynka, modelka - wymieniała Roksana zgromadzone informacje, ale prowadząca program „Farma” Marcelina Zawadzka okazała się dla niej prawdziwym wyzwaniem. - Nikogo nie mam w głowie - powtarzała przez dłuższy czas. Będący z nią w parze Paweł za to dość szybko zorientował się, że mowa o wokaliście, a kolejne hasło przesądziło: kolor włosów. - Michał Wiśniewski! - wypalił i nie mógł się pomylić, bo juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, właśnie dzięki barwnym fryzurom kojarzy się zapewne widzom dużo bardziej znajomo.

Krok po kroku
- Czy jestem mężczyzną? Czy jestem kobietą? - tak często rozpoczynano zabawę, żeby od razu zawęzić grupę poszukiwań. Patryk, którego bohaterem był Andrzej Grabowski, aktor i juror „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, dopytywał następnie o wiek, konsekwentnie ograniczając swoje typy. Mógł tylko żałować, że nie padło słowo „kiepski”, bo znacznie szybciej trafiłby na Ferdka z serialu „Świat według Kiepskich”. - Jestem lubianą osobą, znaną? - szukała podpowiedzi Paula, której postacią była pogodynka Polsatu, także związana z tanecznym show, Paulina Sykut-Jeżyna. Tu pomocne okazało się podwójne nazwisko.

Typy w ich typie?
- A prowadzę program sama? Reality? - szukała wskazówek Sara. - Mam dzieci? - chciała wiedzieć więcej. - Aaa, dobra! Izabela Janachowska! - oznajmiła i otrzymała zasłużone oklaski. Na gospodynię nowego programu Polsatu, czyli „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”, naprowadziła ją Paula. - Ale to nie było łatwe - przyznała. Jak poszło jej partnerowi? Ambitny Kamil nadal miał przyklejoną do czoła karteczką. - Czy jestem przystojny? - zapytał w pewnym momencie. Uznał, że to może być dobry sposób na zwiększenie swoich szans w rozgrywce. Czego dowiedział się od Islanderów na temat urody zgadywanej osoby, którą był Łukasz „Juras” Jurkowski z „Ninja Warrior Polska”?

Znajomo i nieznajomo
Niełatwe zadanie miała Wero. Nie dość, że - jak przyznała - nie śledzi programów telewizyjnych, to inni także mieli lekkie problemy z precyzyjnymi sugestiami. Pogoda? Nie. Informacje? Nie. - On grał w „Daleko od noszy” - aktywna Paula chciała ulżyć koleżance, ale nawet zaśpiewana chóralnie tytułowa piosenka z legendarnego serialu Polsatu nic nie dała. Aktor Piotr Gąsowski, współprowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, sprawił najwięcej kłopotów. Kuba był za to jednym z pierwszych Wyspiarzy, którego seria pytań i odpowiedzi naprowadziła na nazwisko znane w świecie programów kulinarnych. Dzięki temu dowiedział się, że w środowe wieczory w Polsacie króluje Mateusz Gessler jako szef „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Łatwiej być nie może
Najszybszy tego dnia był Sebastian. Grupa, widząc na jego czole karteczkę z napisem Karolina Gilon, uśmiechała się na tyle znacząco, że kilka krótkich pytań wystarczyło i było już jasne, że chodzi o prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”. Jego Wiktoria także sobie doskonale poradziła. - Czy mam coś związanego z tańcem? Ciemne włosy? - i już wiedziała, że to Rafał Maserak, który jesienią 2022 roku postanowił wykorzystać swoje eksperckie umiejętności w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”, przygotowując pary do pierwszego weselnego tańca.

Jedyni, niepowtarzalni
- Intuicja wam podpowiada, że ja znam tę osobę? - zastanawiał się Sasha, a zgromadzeni w Kręgu Ognia nie dowierzali, że nawet jak ktoś nie ogląda telewizji, to nie może być inaczej. Padła nawet podpowiedź, że „z każdym rokiem coraz młodszy”, ale uczestnik potrzebował jeszcze chwili do namysłu, zanim zgadł, że to ikona Polsatu, Krzysztof Ibisz. - Tak naprawdę mało osób kojarzę, ale... jestem królową? - zapytała w pewnym momencie Angelina. - No to ja wiem! - pochodząca z Białorusi uczestniczka zademonstrowała z podniesioną dumnie głową, że to musi być Doda, bohaterka programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Jak widać, bawili się doskonale i trzeba to koniecznie zobaczyć!

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - zobacz odcinek 5, sezon 2:

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” w sobotę w Polsat Go, a Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze