2022-09-03

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - sezon 2, odcinek 1

Tego nie zobaczycie w telewizji, czyli ekstra materiały prosto z gorącej Hiszpanii. Na początek jesiennej edycji „Love Island. Wyspa miłości” w specjalnym sobotnim programie w Polsat Go mamy coś, co kojarzy się z wrześniem. Zaprosiliśmy uczestników randkowego reality showu do… szkoły, żeby sprawdzić ich skojarzenia. Kto błyszczał i najczęściej podnosił rękę do odpowiedzi, a komu za kalambury należy się „jedynka”?

Oglądaj Sobota na Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Gra pierwsza klasa!
„Islanderzy, palec i główka to szkolna wymówka. #szkolauczuc #kalambury” - tak brzmiała wiadomość. Wszyscy zgromadzili się w Kręgu Ognia, a pierwsze hasło prezentowała Wero. Grupie poszło dość sprawnie, natomiast przy kolejnym pojawiły się trudności. Okazało się, że „matematyczka, ale inaczej” to może być... katechetka. Ostatecznie Wiktoria postanowiła się poddać. Jak brzmiało słowo, które sprawiło tyle kłopotów? Następne zadanie wylosowała Inez i poszło jej znacznie sprawniej, choć niektórzy zdziwili się, w jaki sposób zaprezentowała „ucznia”.

Jest refleks, jest sukces
Jakie były kolejne szkolne skojarzenia? Kuba miał do pokazania „wychowanie do życia w rodzinie”, które odgadł Kamil, a potem on sam stanął przed uczestnikami, żeby poszukać odpowiednich gestów do rozwiązania wcale niełatwego kalamburu. No i wprawił w samozachwyt Wiktorię, dumną, że była najszybsza. - Kurde, jaka jestem dobra! - skomentowała.

Płynnie o lekturach aż po chrzest Polski
Jeszcze większy entuzjazm towarzyszył Sarze, która odgadła hasło konsekwentnie prezentowane jednym charakterystycznym gestem przez Mateusza. W roli demonstrującej także się sprawdziła, ale wchodzący z nią do willi Konrad z Toronto już miał kłopoty. Przede wszystkim z językiem polskim. Mógł jednak liczyć na Paulinę i we dwoje poszło im bardzo gładko.

Rok szkolny rozpoczęty!
Co takiego miała napisane na wylosowanej kartce Karolina, że zmusiło ją do wędrowania z miejsca w miejsce przed Kręgiem Ognia? Czy „tangens, cotangens” da się w ogóle pokazać? Jak spisał się Sebastian, który częściej porozumiewa się w języku niemieckim? Czy także potrzebował wsparcia?

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - zobacz odcinek 1, sezon 2:

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” w sobotę w Polsat Go, a Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci