2022-09-24

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - sezon 2, odcinek 4

Tego nie zobaczycie w telewizji, czyli ekstra materiały prosto z gorącej Hiszpanii. Znają się już całkiem dobrze, ale czy aż na tyle, że potrafią wcielić się w innych uczestników 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości”? Krótka scenka, coś charakterystycznego w zachowaniu i prawidłowa odpowiedź gotowa. Bawili się doskonale, ale nie wszystko wyszło idealnie. Jak przebiegał specjalny sobotni program w Polsat Go?

Oglądaj Sobota na Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Czy to takie proste?
Losują, naśladują i zgadują. Single z willi oraz nowe dziewczyny, które przyszły, żeby skraść ich serca podczas Casa Amor, zgromadzili się w Kręgu Ognia, żeby zagrać w kalambury. Tym razem mieli udawać innych uczestników, oczywiście bez wypowiadania słów, jedynie gestykulując, poruszając się lub wydając dźwięki. Jako pierwszy demonstrował Kamil. - To będzie łatwe - zapowiedział. Czy rzeczywiście szybko odgadnięto, w kogo się przeobraził?

Liczą się szczegóły
Następny w kolejce Kuba pływał, pływał i pływał, chodząc z miejsca w miejsce i machając w powietrzu rękami. To wystarczyło zgromadzonym, żeby wskazać pewną osobę, która najczęściej aktywnie korzysta z basenu w szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. O kim mowa? Tuż po nim przedstawiała zadanie Alicja. - Potrzebuję rekwizytu - postawiła przed sobą ogrodowy fotel i położyła się na ziemi, kładąc na nim jedną nogę. Kto tak się zachowuje?

Przerysowane i narysowane
- Ej, to nie moja wina. Jestem zawodnikiem - zareagował Paweł, gdy Sasha napiął wszystkie mięśnie i wypiął klatkę piersiową, żeby zademonstrować sylwetkę najszerszego z Wyspiarzy. Wywołał wybuch śmiechu i już nikt nie miał kłopotów ze zgadnięciem. Równie szybko zapisano na tabliczce imię dziewczyny, gdy Klaudia zasugerowała, że chodzi o… trójkąt.

Ze skrajności w skrajność
Paweł miał okazję do rewanżu i już po kilku sekundach jednym gestem rozwiał wątpliwości, kogo naśladuje. Tym bardziej że natychmiast odezwał się wywołany do tablicy Kamil - Dobra, to jestem ja - zakończył przedwcześnie zgadywankę. Niespodziewane zakończenie miało kolejne hasło. Angelina stroiła słodkie minki, przewracała oczami i subtelnie poruszała ręką, ale nie była pewna, czy to naprowadzi wszystkich na dobry trop. Dobrze przeczuwała. - No właśnie nie! - zareagowała, gdy podniesiono do góry tabliczki. Na czym polegał błąd?

To trzeba zobaczyć
Kto teraz i z jakim efektem? Sebastian zagrał rolę żeńską i nie tylko rozbawił towarzystwo, ale dzięki sugestywnym ruchom ciała, niemal wszyscy skojarzyli prawidłową odpowiedź. - Bardzo dobrze pokazane - chwalił z kolei Kuba, gdy Natalia zaprezentowała kolejny kalambur. Potem jeszcze Daniel mrugnął oczkiem niczym jeden z Islanderów, a Kamil popisywał się gimnastycznymi zdolnościami, udając jednego z kolegów. Szczegóły w Polsat Go!

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - zobacz odcinek 4, sezon 2:

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” w sobotę w Polsat Go, a Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci