2022-09-17

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - sezon 2, odcinek 3

Tego nie zobaczycie w telewizji, czyli ekstra materiały prosto z gorącej Hiszpanii. A jak wiadomo pikantnych gierek nigdy za wiele. Uczestnicy szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości” nie lubią się nudzić, a każda okazja, żeby odkryć swoje miłosne tajemnice i zaprezentować się fanom randkowego reality show Polsatu jest doskonała. Całuj, kochaj, rzuć! Co to takiego? Zapraszamy na specjalny sobotni program w Polsat Go!

Oglądaj Sobota na Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Potrójne emocje
Na czym polega ta zabawa? Islanderzy wybierają trzy kandydatki i trzech kandydatów do trzech konkurencji. Pierwszą jest całowanie, drugą oświadczyny z najprawdziwszym pierścionkiem, a ostatnią rzucenie, tak na słodko, tortem prosto w twarz.

Najpierw męskie decyzje
Komu oświadczyli się panowie i co powiedzieli, klękając na kolano przed wybraną Wyspiarką? Której z sześciu dziewczyn postanowili dać soczystego całusa i dlaczego właśnie ona skusiła ich swoimi ustami? Dla kogo przeznaczyli ciasto z kremem, które lądowało potem na buziach dziewczyn i jak się potem z tego tłumaczyli?

Czas na damskie wybory
Gdy panowie zrobili swoje, do akcji weszły panie. Miały okazję do rewanżu, ale czy tym się właśnie kierowały? Co podpowiadało im serce, gdy decydowały o odpowiednim partnerze do zaręczyn? Do kogo podeszły, żeby po chwili oddać się namiętnemu pocałunkowi lub zaoferować niewinnego buziaczka i jak wyjaśniły, że to właśnie ten mężczyzna na to zasłużył? Na czyjej twarzy wylądował tort i za jakie grzechy?

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - zobacz odcinek 3, sezon 2:

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” w sobotę w Polsat Go, a Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci