2022-09-10

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - sezon 2, odcinek 2

Tego nie zobaczycie w telewizji, czyli ekstra materiały prosto z gorącej Hiszpanii. Tym razem zapraszamy na grę „dziesięć na dziesięć”, która mocno wkręciła Islanderów, bardzo chętnych do oceniania innych. No to tabliczki w górę i pokazujemy, kto i ile jest wart. Jak taka zabawa w Kręgu Ognia może wpłynąć na relacje uczestników szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”? Szczegóły w specjalnym sobotnim programie w Polsat Go!

Oglądaj Sobota na Love Island. Wyspa miłości online na polsatboxgo.pl.

Dziesięć na dziesięć, ale…
Kto najgłośniej chrapie i komu to najbardziej przeszkadza? Wszystko wyjaśniło się już na początku rozgrywki. To był także doskonały pretekst, żeby porozmawiać o swoich doświadczeniach z niespokojnym snem lub jego brakiem w poprzednich związkach. Czy to może być aż tak duża przeszkoda, żeby z kimś stworzyć parę?

Owoce i warzywa kontra papierosy
Okazało się, że są dwie szkoły. Jedna to „niech każdy robi, co chce”, a druga, że warto kogoś przekonywać, a nawet namawiać do zdrowej diety. Mieszkańcy willi mieli zdania podzielone. Do tego stopnia, że głośno wyrażali swój sprzeciw. Podobnie było z pytaniem o nałogi.

Kto nie lubi seksu?
Czy można było mieć wątpliwości, jakie noty pojawią się na tabliczkach w gronie gotowych na udane relacje Wyspiarzy? Uczestnicy szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości” jednomyślnie ocenili kogoś, kto nie brałby pod uwagę intymności i bliskości z partnerką lub partnerem. „To podstawa związku” - uznali.

„To nie przejdzie”
Kolejne tematy jeszcze bardziej wciągnęły do zabawy. Czy komuś przeszkadza ślinienie się w nocy? Co zrobić, gdy koleżanki i koledzy są na pierwszym miejscu? Jak się zachować, gdy partner lub partnerka jeździ z rodzicami na wakacje? Czy można tolerować, codzienne kontakty z eks? A na deser pizza hawajska! Już wiemy, komu smakuje… Oglądaj w Polsat Go!

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” - zobacz odcinek 2, sezon 2:

„Sobota na Love Island. Wyspa miłości” w sobotę w Polsat Go, a Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci