2022-09-16

Doda podróżuje i spotyka się z seksownym ginekologiem

Przełom w reality show „Doda. 12 kroków do miłości”. Co dzieje się w trzecim odcinku? Dorota Rabczewska spotyka się z dwoma interesującymi mężczyznami. Na pierwszą randkę jedzie pociągiem, a na drugą motocyklem. Podróż wywołuje wspomnienie związku z kobietą. Jaką historię z przeszłości ujawnia gwiazda? Czym jeszcze zaskakuje i jest zaskakiwana w kolejnej odsłonie programu?

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Przygoda na kolei
Osoba publiczna, taka jak Dorota Rabczewska, rzadko pojawia się w środkach komunikacji publicznej. Kiedy podczas piątej randki okazuje się, że musi dojechać na miejsce kolejką podmiejską, potrzebuje wsparcia. W przejażdżce towarzyszy jej trenerka.

Pociągiem do… dziewczyny!
Okazuje się, że Doda bardzo lubi jeździć pociągami. Mimochodem zdradza, że kiedyś jeździła do Szczecina do swojej dziewczyny. - Byłam zakochana - przyznaje i ujawnia, że była to studentka szkoły morskiej.

Lawina pytań
Na drugie spotkanie Doda również dostaje się nietypowym środkiem lokomocji. Zostaje zawieziona motocyklem. Kierowcą jest kolejny kandydat, który zaskakuje piosenkarkę swoim zawodem. Jest lekarzem ginekologii. Wywołuje to istną lawinę pytań Dody. Jak sama później przyznaje, nie wszystkie były mądre. - Zachowywałam się jak idiotka. Jakbym nie mogła zaakceptować, że jest też młody, przystojny ginekolog - mówi w gabinecie Leszka Mellibrudy.

Co jeszcze wydarzyło się w trzecim odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości”?

„Doda. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 3:

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat