2022-05-14

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 42: Plan niedoskonały

0

Piotr i Anna mają zamiar pozbyć się Laury. Kiedy Janek ze swoją dziewczyną przychodzą na rodzinną kolację, Piotr włącza nagrywanie rozmowy. Gdy kobieta mówi o bliskości z ich synem, zjawiają się policjanci, którzy chcą oskarżyć Laurę o współżycie z nieletnim. Plan Kowalskich jednak nie idzie do końca po ich myśli...

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatgo.pl.

Drewno na wagę złota 
Henryk traci pieniądze na zakup drewna na opał. Wydał każdą złotówkę, nie zostawiając nic i nie wie, jak powiedzieć o tym Jadźce. Wpada więc na genialny pomysł pozyskania towaru z innego źródła. Wraz z Zenonem odwiedzają babcię Gienię, namawiają ją do rozbiórki starej szopy, a deski chcą wziąć dla siebie. Staruszka okazuje się jednak bardziej przebiegła, niż sądzili.

Klapki na oczy
Janek postanawia wyprowadzić się z domku letniskowego, aby móc zamieszkać z Laurą. W luksusach swojej dziewczyny czuje się jak ryba w wodzie, kompletnie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji swoich wyborów. Młodego Kowalskiego odwiedza Nikodem. Brat prosi Janka, żeby wrócił do domu oraz tłumaczy mu, że związek z o wiele starszą kobietą, to nie jest najlepszy pomysł. Janek nie chce go słuchać.

Konsekwencje upojnej nocy
Piotr powoli traci nadzieję, że Anna kiedykolwiek do niego wróci. Wybiera się do nocnego klubu w poszukiwaniu nowej miłości. Na imprezie poznaje Darię, która wraca z nim do domu. Chociaż do niczego między nimi nie dochodzi, Anna widzi, jak Daria opuszcza o poranku przyczepę Piotra.

Czy Janek weźmie sobie do serca słowa brata? Jak staruszka wykiwała Henryka? Czy Anna będzie zazdrosna o Piotra?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze