2022-05-09

bryska: Lato i taniec w debiucie w muzycznym sercu Polski

0

Piosenkarka w specjalnej rozmowie o swoim występie na Polsat SuperHit Festiwal 2022. bryska to jedna z artystek koncertu Radiowy Przebój Roku, w którym udział zawdzięcza popularnemu utworowi „Lato (pocałuj mnie)”. Co dokładnie artystka szykuje na show w Operze Leśnej? Z czym kojarzy się jej Sopot? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od 20 maja do 22 maja w Telewizji POLSAT.

Wakacyjny hit
bryska z impetem rozpoczęła swoją muzyczną karierę w 2021 roku. W ciągu zaledwie kilku miesięcy wylansowała kilka przebojów, a  jeden z nich zaprezentuje podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Wokalistka ma plan na występ w amfiteatrze Opery Leśnej. - Wniosę trochę lata ze sobą, bo będę śpiewać „Lato (pocałuj mnie)”, czyli jedną z moich popularniejszych piosenek - opowiada artystka. - Prawdopodobnie będzie to wersja remiksowa, która jest szybsza. Potańczymy sobie trochę wspólnie - dodaje. Na YouTube tę odsłonę singla odtworzono ponad siedem milionów razy, a więc znakomita zabawa w Sopocie gwarantowana.

Wspomnienia z dzieciństwa
Debiutująca na Polsat SuperHit Festiwal 2022 wokalistka ma nadzieję, że podczas imprezy znajdzie czas, aby pozwiedzać okolice. - Sopot jest muzycznym sercem Polski, ale też bardzo przyjaznym miejscem po prostu - mówi bryska. - Kojarzy mi się z przepysznymi goframi (śmiech) - wspomina w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Artystka opowiedziała także, jak wyglądała praca nad „Lato (pocałuj mnie)” oraz o swoich zawodowych planach na letnie miesiące 2022 roku. Zobacz wideo!

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze