2021-12-31

Paweł Domagała: Cały dochód z Sylwestra Szczęścia na pomoc

0

Wokalista jest jedną z gwiazd koncertu na Stadionie Śląskim. Na scenie zaplanował wykonanie dwóch ze swoich przebojów: „Wystarczę ja” i „Weź nie pytaj”. To artysta o nie tylko wielkim talencie, ale i sercu! Paweł Domagała postanowił przekazać cały swój dochód z koncertu na leczenie 11-miesięcznej Arianki, która zmaga się ze złośliwym guzem mózgu! Piękny gest!

Pierwszy sylwestrowy występ
Paweł Domagała od kilku lat konsekwentnie odmawiał udziału w koncertach sylwestrowych. W tym roku zmienił decyzję. Swoim występem uświetnia Selwestrową Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Prawdziwą bombą jest jednak informacja, że aktor i wokalista nie zarobi tej nocy ani złotówki! - Cały swój dochód z sylwestrowego koncertu przeznaczam na pomoc małej Ariance – powiedział dziennikarzowi programu „Wydarzenia” w Polsacie. Arianka to jedenastomiesięcznej sąsiadka Pawła Domagały, która zmaga się ze złośliwym guzem mózgu. Pomóc jej może jedynie kosztowne leczenie w USA, a zbiórka pieniędzy kończy się w Nowy Rok. Trzymamy kciuki!

Najważniejsza impreza roku
Wśród artystów Sylwestrowej Mocy Przebojów między innymi Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Beata i Bajm, Gromee i Doda. W roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Dziękujemy za wspólną zabawę! Wszystkiego najlepszego w nowym 2022 roku!

Komentarze