2021-12-30

Asystent Imprezowicza na Sylwestrową Moc Przebojów

0

Stadion Śląski 31 grudnia kolejny raz zamienia się w największą scenę muzyczną w Polsce, na której wystąpią wielkich muzycznych gwiazd z Polski i ze świata. Aby pomóc uczestnikom komfortowo spędzić Sylwester Szczęścia powstał Asystent Imprezowicza, który zawiera wszelkie niezbędne informacje związane z wydarzeniem. Jak sprawnie dojechać na stadion i wejść na teren imprezy? Jaki jest harmonogram? Zobacz szczegóły!

Jak dojechać na Sylwestrową Moc Przebojów?
Asystent Imprezowicza pozwala znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z udziałem w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Wśród informacji harmonogram imprezy, między innymi znajdują się szczegóły dotyczące transportu publicznego oraz miejsc parkingowych wokół Stadionu Śląskiego.

Kluczowe informacje dla uczestników
W przygotowanym dokumencie znajdują się wszelkie niezbędne informacje, w tym dla osób niepełnosprawnych. Asystent Imprezowicza pomoże w przygotowaniu się do udziału w wydarzeniu oraz przy poruszaniu się po terenie imprezy. Zachęcamy do korzystania!

Asystent Imprezowicza - zobacz szczegóły!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.

Komentarze