2021-12-30

„W Sylwestrze Szczęścia każdy znajdzie coś, co kocha”

0

Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz zapraszają do wspólnej zabawy na Stadionie Śląskim i przed telewizorami. Prowadzący Sylwester Szczęścia w Polsacie zdradzają też, jaki jest ich przepis na udaną zabawę. Jakie życzenia na nowy 2022 rok mają dla widzów prezenterzy ulubionych programów? Sylwestrowa Moc Przebojów ze Stadionu Śląskiego na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Przepis na udaną zabawę sylwestrową
- To oczywiście prowadzenie Sylwestrowej Mocy Przebojów! Robię to od piętnastu lat i bardzo to lubię. Zawsze mam nadzieję, ze razem z nami widzowie wchodzą w Nowy Rok w lepszych humorach - mówi Krzysztof Ibisz. - No i oczywiście ważna jest muzyka. Ta jak zawsze będzie bardzo dobra i zróżnicowana. W Sylwestrowej Mocy Przebojów każdy znajdzie coś, co kocha. Będzie też dużo dobrego humoru i pozytywnej energii - dodaje.

- Myślę, że muzycznie to musi być taka mieszanka gatunków. Ja lubię się bawić przy wszystkim - od disco polo po rock. Już nie mogę się doczekać, bo wiem, że na Stadionie Śląskim będzie bardzo dobra impreza i wszyscy będziemy się świetnie bawić - podkreśla Karolina Gilon.

- Bierzmy tę noc w całości, zapominając o troskach! Jak zawsze z Polsatem będzie wesoło, radośnie i tanecznie - uzupełnia przepis na udaną zabawę sylwestrową Paulina Sykut-Jeżyna.

Moc gorących życzeń
- Widzom Telewizji Polsat z całego serca życzę, żeby w 2022 roku mieli chwile tylko dla siebie, choć raz w tygodniu, po to, żeby pożyć spokojniej, pomyśleć o sobie i być bliżej ważnych dla nas osób - mówi prowadząca „Taniec z Gwiazdami”.

- I niech ten rok będzie zdrowszy, lepszy i wspanialszy od mijającego. Zwłaszcza zdrowszy, bo chyba wszyscy mamy nadzieję, że wchodzimy w ostatni już rok, w którym będzie towarzyszyła nam ta okropna pandemia. Życzę też, żebyśmy byli pełni nadziei, że ten nowy rok przyniesie nam spełnienie marzeń. Choć może nie wszystkich, żebyśmy mieli o czym marzyć także podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów za rok - dodaje Krzysztof Ibisz.

- A ja, jako prowadząca „Love Island” życzę wszystkim dużo miłości, a jako prowadząca „Ninja Warrior Polska” dużo energii w 2022 roku - podkreśla Karolina Gilon.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.

Komentarze