2021-02-09

Nina Terentiew: Wiosna w Polsacie? Uśmiech i emocje

0

Które produkcje poleca widzom stacji Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT? Wiosenna ramówka dostarczy niezwykłych wrażeń oraz zapewni dużą dawkę humoru w najlepszym wydaniu. Wypełnią ją między innymi nowe seriale oraz kolejne edycje hitowych programów. Nina Terentiew opowiedziała, na które z nich szczególnie czeka i dlaczego warto oglądać Polsat od przełomu lutego i marca.

- W tym roku najważniejszą cechą naszej wiosny jest humor oraz emocje. Uśmiech będziemy wywoływać w trzech produkcjach komediowych. Najbardziej czekam na serial „Kowalscy kontra Kowalscy”, który jest niesamowicie śmieszny, a gwarantuje to Piotr Adamczyk i cała plejada genialnych aktorów - podkreśliła Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT, Nina Terentiew. W obsadzie premierowej produkcji znaleźli się m.in. Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki, Wiktoria Gąsiewska i Jakub Zdrójkowski.

  

Kolejną nowością są przygody dwójki przyrodnich braci, którzy szukając sposobów na spłacenie wspólnego kredytu, stają się bohaterami wielu niespodziewanych i zabawnych sytuacji. - Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli „Piękni i bezrobotni”, to z kolei taka bardzo życiowa historia o nas, o Polakach. O tym co nam się udaje, co się nie udaje. Tak naprawdę jest to taki uśmiech słodko-gorzki - zaznaczyła Nina Terentiew.

  

Równie mocno polecamy i zapraszamy na serial „Komisarz Mama” o zawodowych i życiowych perypetiach utalentowanej śledczej. - To piękna kobieta, zawsze w czerwonych szpilkach, i mama czwórki nieznośnych urwisów, która jednocześnie jest fantastycznym dochodzeniowcem, w co kompletnie nie chcą uwierzyć wszyscy pracujący na posterunku panowie. Poziom ciepła i humoru, który jest w tym serialu, na pewno Państwa zachwyci - stwierdziła Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT. W roli głównej Paulina Chruściel, której partnerują między innymi Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński, Anna Matysiak i Krystian Wieczorek.

  

Dużo wrażeń dostarczy także trzecia edycja randkowego reality show. - Czekam również na „Love Island. Wyspa miłości”, bo emocje, które niesie ze sobą ten program, przypominają mi momenty, kiedy byłam w wieku uczestników, którzy szukają pary na całe życie. Czasem ją znajduje się, czasem nie, ale to bardzo interesujące i bardzo emocjonalne - podkreśliła Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT, Nina Terentiew.

Co jeszcze oferuje stacja? Szczegóły wkrótce! Jesteśmy pewni, że wiosną każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do Polsatu!

Komentarze