2020-06-10

„Kowalscy kontra Kowalscy”: Nowa komedia w Polsacie!

Ogromna dawka humoru w dwóch odcinkach serialu od 6 marca w sobotę o godz. 20:05. Telewizja POLSAT zaprasza na rodzinną produkcję „Kowalscy kontra Kowalscy”. W rolach głównych Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska i Paweł Wawrzecki. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

„Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy, genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana.

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki to z kolei senior rodu Kowalskich, Zenon.

Towarzyszy im młode pokolenie aktorów. W produkcji występuje Jakub Zdrójkowski, który po kilkunastu latach powraca na antenę Polsatu, a znany jest widzom z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast młody Patryk Cebulski wciela się w postać rozpieszczonego syna bogaczy, Janka - studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza Ela, czyli Wiktoria Gąsiewska. To córka Hamleta (Mikołaj Cieślak) i Milany (Joanna Orleańska). Martyna Solska z kolei gra Dianę - córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie.

Pierwszy sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” liczy dwadzieścia odcinków. Reżyserem i scenarzystą jest Okił Khamidov. Serial produkuje Tako Media.

Kowalscy kontra Kowalscy od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.