2021-02-19

Muzyczne hity w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”

0

Wyjątkowe aranżacje piosenek, śpiewane przez samych aktorów. Tego jeszcze nie było! Produkcja „Kowalscy kontra Kowalscy” została opatrzona oryginalną i wpadającą w ucho ścieżką dźwiękową. Hity wykonują aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Joanna Orleańska i Patryk Cebulski. Serial w gwiazdorskiej obsadzie od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Bez dwóch zdań „Kowalscy kontra Kowalscy” to produkcja, w której zadbano o każdy szczegół - także o ścieżkę dźwiękową. Na potrzeby serialu napisano teksty i skomponowano muzykę do dziewięciu piosenek, będących dopełnieniem losów bohaterów. Za słowa, jak i reżyserię teledysków odpowiada Okił Khamidov, reżyser serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

  

Popisami wokalnymi pochwalą się sami aktorzy. Zaśpiewa Katarzyna Kwiatkowska, wcielająca się w postać Jadzi Kowalskiej, której życie nie rozpieszcza. Usłyszymy Joannę Orleańską, grającą w serialu Milanę, bajecznie bogatą właścicielkę ekskluzywnego salonu kosmetycznego, przyjaciółkę rodziny „bogatych”. O talencie wokalnym przekona także Kuba Zdrójkowski i Patryk Cebulski - to właśnie od losów ich bohaterów zaczyna się całe zamieszanie, które wywraca do góry nogami życie obu rodzin Kowalskich.

  

Jednak to nie koniec muzycznych niespodzianek. W piosence „Nie mam wpływu” możemy usłyszeć między innymi Olgę Szomańską, aktorkę i wokalistką, finalistkę VI edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na potrzeby serialu został też nagrany specjalny utwór w wykonaniu kultowego zespołu Trubadurzy, doskonale znanego wszystkim pokoleniom Polaków.

Już dziś teledyski z serialu można obejrzeć na ESKA TV, kanale Polsatu na Youtube oraz Social Mediach Polsatu.

Kowalscy kontra Kowalscy od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil Janka Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @janekkowalskiofficial
Oficjalny profil Nikodema Kowalskiego z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” na Instagramie - @nikodemkowalskiofficial

Komentarze