2021-02-18

Piotr Adamczyk: Przez śmiech przekazujemy ważne tematy

0

Aktor o nowym serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” i cechach swojego bohatera. Piotr Adamczyk jest przekonany, że przygody dwóch tytułowych rodzin dostarczą nie tylko znakomitej rozrywki, ale i refleksji na temat relacji międzyludzkich oraz wpływu, jaki mamy na drugiego człowieka. Artysta opowiedział także, jaka jest grana przez niego postać. Zapraszamy od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

Produkcja opowiada o dwóch rodzinach, których łączy popularne nazwisko, ale dzieli praktycznie wszystko: wykształcenie, status społeczny i finansowy oraz styl życia. Ze względu na pomyłkę sprzed siedemnastu lat ich losy niespodziewanie się splatają. - Zderzenie tych światów powoduje to, że i jeden i drugi trochę się zmieniają, chyba na lepsze. Czasami bycie z kimś, kto jest z zupełnie innej rzeczywistości, spędzanie z nim czasu, nawet jeżeli początkowo go nie rozumiemy i nie możemy się w żaden sposób dogadać, na nas wpływa. Mam nadzieję, że taki będzie wniosek u widza, który obejrzy serial. Najprościej do takiego wniosku dojść poprzez śmiech - stwierdził Piotr Adamczyk.

Artysta w produkcji wciela się w rolę Piotra Kowalskiego, głowę rodziny bogaczy. - Mój bohater ma cechę, która jest do obśmiania, a z drugiej strony nie jest śmieszna. Można powiedzieć, że jest bucem. Bogaty, przeliczający wszystko na pieniądze, wydaje my się, że wszystko można kupić. Staram się ocieplić jego wizerunek naturalnym uczuciem. Myślę, że naprawdę kocha żonę i swoich synów: jednego, którego wychował i którego wewnętrznie nie znosi, którego zawsze podejrzewał o to, że nie jest z jego krwi, a jednak jest do niego przywiązany i tego drugiego, rodzonego, którego nie znał przez siedemnaście lat, a który nagle pojawia się w jego życiu - opowiedział.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Pierwszy sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” liczy dwadzieścia odcinków. Reżyserem i scenarzystą jest Okił Khamidov. Serial produkuje Tako Media.

Kowalscy kontra Kowalscy od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021