2021-02-11

„Kowalscy kontra Kowalscy”: Oto teledysk do nowego serialu

0

Piosenkę zatytułowaną „Nie mam wpływu” wykonują Marcin Kindla i Olga Szomańska. „Kowalscy kontra Kowalscy” to jedna z nowości w wiosennej ramówce Polsatu. Specjalnie do niej powstał wyjątkowy utwór oraz teledysk, w którym można zobaczyć mnóstwo zabawnych i wzruszających scen z komediowej produkcji. Serial w gwiazdorskiej obsadzie od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na IPLA.TV.

„Nie mam wpływu” doskonale wprowadza w wesoły nastrój serialu opowiadającego historię dwóch rodzin, których losy połączyła pomyłka sprzed siedemnastu lat. W wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności w rodzinie bogatych Kowalskich wychowuje się syn ubogich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogaczy. Zamiana miejsc owocuje masą nieoczekiwanych sytuacji, których część można zobaczyć w teledysku.

Opublikowany w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube utwór od razu przypadł do gustu widzom. „Świetna piosenka”, „Fajne”, „Super” „Cudownie” - komentowali, a niektórzy z nich już wyczekują pierwszych odcinków.

Słowa do piosenki napisał Okił Khamidov, który odpowiada za scenariusz i reżyserię produkcji. Muzykę stworzyli Marcin Kindla, Liko i Lumali. Utwór wykonują Marcin Kindla i Olga Szomańska, która w szóstej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdobyła Srebrną Twarz przyznawaną za zajęcie drugiego miejsca.

Kowalscy kontra Kowalscy od 6 marca w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze