2021-02-21

Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Zobacz wideo!

0

Wieczór z Gwiazdami Polsatu to zapowiedź ekscytujących wiosennych propozycji stacji. Dużo gorących nowości, ulubione seriale i programy, kulisy oraz sekrety produkcji. To był najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, co będzie można oglądać w najbliższych miesiącach na antenie Telewizji POLSAT. Prezentację ramówki poprowadzili Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

- Witamy w najbardziej słonecznej stacji. Zapraszamy na ekskluzywną relację napędzaną wyłącznie dobrymi emocjami - rozpoczął Wieczór z Gwiazdami Krzysztof Ibisz. - Wiosna w Polsacie już teraz puka do waszych drzwi - dodała Paulina Sykut-Jeżyna.

Na początek „Kowalscy kontra Kowalscy” - nowy rodzinny serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Dwie rodziny, które łączy popularne nazwisko, a dzieli praktycznie wszystko, pokażą, co się może wydarzyć, kiedy jedna pomyłka sprzed siedemnastu lat może wywrócić całe życie do góry nogami. W głównych rolach plejada gwiazd polskiego kina: Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Paweł Wawrzecki, a także młodzi i zdolni Patryk Cebulski, Jakub Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Którzy Kowalscy skradną serca widzów? - Myślę, że jedni nie istnieją bez drugich - stwierdziła z przekonaniem Marieta Żukowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- Czekam na ten serial. To mój komediowy faworyt - zdradził Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji POLSAT. - Ta wiosna w Polsacie będzie na pewno uśmiechnięta i emocjonalna. Śmiałam się z całego serca, podobnie jak na naszej drugiej komedii, „Piękni i bezrobotni” - dodała Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT. W rolach głównych Robert Górski i Mikołaj Cieślak, trzon Kabaretu Moralnego Niepokoju. Grani przez nich Romek i Gwidon to przyrodni bracia, którzy żadnej pracy się nie boją i szukają najróżniejszych sposobów, żeby odwrócić swój los. Będzie nie tylko wesoło, ale i refleksyjnie, bo ten słodko-gorzki serial komediowy jest pełen doskonałych odniesień do otaczającej rzeczywistości.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Wiosną na antenie Polsatu także „Komisarz Mama”. Paulina Chruściel jako Maria Matejko, która po dziesięciu latach wraca do pracy w policji. Co będzie dla niej największym wyzwaniem? Nieprzychylni współpracownicy, skomplikowane zagadki kryminalne i ściganie przestępców czy... czwórka dorastających dzieci? W obsadzie nowej produkcji także Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Krystian Wieczorek, którzy w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną opowiedzieli o swoich postaciach i relacjach, jakie między nimi panują.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Stałym punktem ramówki Polsatu jest przebojowy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiosną 14. edycja w nowej porze emisji: od 5 marca w piątek o godz. 20:00. Do tego nowe studio i nowi uczestnicy: aktorki Tamara Arciuch i Anna Maria Sieklucka, wokalistka i influencerka Maja Hyży, wokalistka i liderka zespołu Piękni i młodzi Magda Narożna oraz aktorzy Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski i Paweł Góral. A poza tym wszystko bez zmian: Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski w roli prowadzących, a w jury Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Za to tradycyjnie w czwartkowe wieczory ulubione „Przyjaciółki” widzów Polsatu. - Która z Was odnajdzie szczęście, która miłość? Bo przyjaźń już macie. Czyje losy najbardziej się skomplikują? - pytał Krzysztof Ibisz, a odpowiadały Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, którym towarzyszył Marcin Korcz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Przyjaźń bohaterek będzie trwała wiecznie, ale bardziej niepokojąca jest przyszłość świata. - Na szczęście mamy coraz więcej akcji, do których każdy się może włączyć i wnieść coś od siebie - stwierdził prezenter Polsatu. Dominika Tarczyńska reprezentująca Stowarzyszenie Program Czysta Polska opowiedziała o dokonaniach organizacji i zachęcała, aby dołączyć do inicjatywy Zygmunta Solorza. - Zadbajmy razem o nasz świat. Zacznijmy od siebie - podkreśliła.

Warto wymagać od siebie dużo. Wiedzą o tym zawodniczki i zawodnicy aspirujący do tytułu pierwszego polskiego Wojownika Ninja. Do tej pory jeszcze nikomu w naszym kraju nie udało się pokonać legendarny tor przeszkód. Czy nastąpi to podczas trzeciej edycji „Ninja Warrior Polska”? Do śledzenia sportowych zmagań w programie zaprasza trio prowadzących: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski, którzy nie mają wątpliwości, że to najlepszy z dotychczasowych sezonów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Wiosna to czas, w którym budzą się uczucia, a nie ma na to lepszego miejsca niż luksusowa hiszpańska willa. W trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości” widzowie poznają nowe barwne postaci i będą świadkami wielu miłosnych uniesień. Będzie gorąco! Przez świat randkowego reality show uczestników prowadzić będzie Karolina Gilon.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Siedemnaście lat na antenie Polsatu, ponad trzy tysiące odcinków. To musi być... „Pierwsza miłość”. Co czeka znanych i lubianych bohaterów? Krzysztofowi Ibiszowi rąbek tajemnicy uchylili: Ewa Gawryluk, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Edyta Herbuś, Michał Koterski oraz Karol Strasburger.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Telewizja POLSAT jako pierwsza stacja komercyjna w Polsce zaangazowała się w działalność charytatywną powołując do życia Fundację Polsat. W 2021 roku obchodzi ona dwudziestopięciolecie. Do dziś jedna z największych organizacji pozarządowych w kraju objęła swoją pomocą 37 835 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, a także szkoły, przedszkola i placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Niezastąpione w rozumieniu obecnego świata są rzetelnie przedstawiane „Wydarzenia”. - Był to rekordowy rok w historii Polsat News. Zanotowaliśmy dzięki Państwu największe wzrosty oglądalności spośród wszystkich stacji informacyjnych, za co bardzo Państwu dziękujemy - podkreśliła Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. - A „Wydarzenia” zostały za najbardziej wiarygodny i niezależny serwis informacyjny - dodał dziennikarz i prezenter Bogdan Rymanowski.

W obecnych trudnych czasach pomoc drugiej osobie jest niezwykle ważna. Dlatego ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszy na ratunek kolejnym rodzinom. Prowadząca Katarzyna Dowbor, architekci Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy ekip budowlanych: Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski w 16. sezonie ponownie pokażą, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i nic nie jest w stanie ich zatrzymać w realizacji swojej misji. W nowych odcinkach widzów czekają przejmujące historie, mnóstwo wzruszeń i szczęśliwe zakończenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Wielki jubileusz obchodzą „Gliniarze”. W 10. sezonie znane i lubiane pary detektywów: Ewelina Ruckgaber i Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier i Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz i Laura Samojłowicz, a także Monika Miller będą rozwiązywać kolejne kryminalne zagadki. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, mnóstwo akcji, pościgów i strzelanin, a także wciągające życiowe perypetie bohaterów z miłosnymi wątkami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Dużo humoru na antenie stacji zapewnią nie tylko serialowe nowości, ale także i kolejna odsłona cyklu „Kabaret na żywo”. „Klinika Skeczów Męczących” zaprasza widzów na terapię śmiechem, w którą prowadzić będą gospodarze, Kabaret Skeczów Męczących oraz ich nieszablonowi goście i czołowi artyści polskiej sceny kabaretowej. Od marca w każdą niedzielę!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kabaret na żywo (@kabaretnazywopolsat)

W ostatnich miesiącach dom stał się miejscem, w którym wszyscy spędzamy więcej czasu. Wygodniejsze otoczenie przekłada się na lepsze życie, a garść inspiracji dostarczy nowy program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, w którym w roli prowadzącej zadebiutuje Anna Wyszkoni. Pasjonująca bitwa pomysłów, wyścig z czasem oraz walka o tytuł najlepszego projektanta sprawią, że każdy odcinek będzie niezwykle emocjonujący.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Telewizja POLSAT to także telewizyjne premiery filmowych przebojów. Wiosną na antenie między innymi hollywoodzkie hity: „Król Lew”, „Mary Poppins powraca”, „Kapitan Marvel”, „Spider-Man: Daleko od domu”, „Avengers: Koniec gry”, „Men in Black: International” i „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

A co do schrupania podczas takiego seansu? Pomoże Ewa Wachowicz, która w swoim autorskim programie „Ewa gotuje” prezentuje proste, pyszne i przede wszystkim zdrowe potrawy. Rezerwujcie sobotnie poranki!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Kto ma pilota, ten ma władzę? Niekoniecznie. Ulubione produkcje Grupy Polsat, a także wiele innych filmów, seriali i programów można oglądać w serwisie rozrywki internetowej IPLA na różnych urządzeniach, takich jak tablety czy smartfony!

Grupa Polsat to także cała gama kanałów tematycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Games, TV4, Polo TV, Eska TV czy Disco Polo Music wiosną także dużo nowości oraz ulubione seriale i programy widzów tych stacji.

Spragnionym sportowych emocji z pomocą przychodzą natomiast kanały Polsat Sport Premium. Na ich antenach Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA z finałem w Gdańsku, eliminacje piłkarskiego mundialu, rozgrywki Fortuna Puchar Polski, gale Polsat Boxing Night, KSW i FEN, Liga Mistrzów oraz Liga Narodów siatkarek i siatkarzy, a także tenis w najlepszym wydaniu. Ponadto komentarze ekspertów i analizy z najnowocześniejszego studia sportowego w Europie.

Do tego mnóstwo wrażeń dostarczą kanały Eleven Sports, na których między innymi mecze piłkarskie hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i niemieckiej Bundesligi, wyścigi Formuły 1 i żużlowa PGE Ekstraliga.

Aktualne wydarzenia, relacje sportowe i serwis pogodowy warto mieć pod ręką. Warto także śledzić trendy kulinarne i plotki z życia gwiazd. - Wszystko, co najważniejsze znajdziecie w naszym serwisie Interia.pl - podsumowała Karolina Gilon.

- To był przedsmak tego, co czeka na nas w najnowszej ramówce Telewizji Polsat. Wielkie gwiazdy, dużo gorących nowości. Bądźcie z nami i zakochajcie się w Polsacie na wiosnę! - zakończyli prezentację ramówki Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

W wiosennej ramówce każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do Telewizji POLSAT!

Komentarze