2021-02-14

Krzysztof Ibisz o wiosennej ramówce: Polsat blisko widzów

0

Prezenter w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV opowiedział o propozycjach stacji. Krzysztof Ibisz jest przekonany, że wiosenna oferta Polsatu będzie się cieszyć dużą popularnością. Poza nowościami zwrócił uwagę na dwa uwielbiane przez widzów programy, a także skierował swoje słowa do osób, które emocjonują się zmaganiami w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Czego mogą się spodziewać widzowie? Jaka zdaniem prezentera Polsatu będzie ta ramówka? - Słoneczna, optymistyczna, fantastyczna. Blisko naszych widzów, których bardzo kochamy. Będą nowości, ale także i programy, które są jak okręty na morzu, które nasi widzowie lubią, między innymi „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Love Island. Wyspa miłości” - powiedział.

- Niestety nie będzie „Tańca z Gwiazdami” - kontynuował Krzysztof Ibisz. - Ten program jest w stu procentach na żywo. Ciężko jest go obecnie realizować, bo ekipa z uczestnikami liczy dwieście osób. Mam nadzieję, że czas pandemii szybko minie i wkrótce się zobaczymy - stwierdził prowadzący „Dancing with the Stars”.

W grudniu 2020 roku prezenter Polsatu był współprowadzącym w świątecznym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy widzowie mogą się spodziewać w 14. edycji show podobnych niespodzianek? - To był specjalny odcinek dedykowany podopiecznym Fundacji Polsat. Miałem zaszczyt go prowadzić w zastępstwie za Piotra Gąsowskiego, który nietypowo zasiadł w jury. To była taka jednorazowa przygoda. Ale tam jest tak fajna ekipa i atmosfera, że na pewno będę wpadał na nagrania zobaczyć, jak uczestnicy sobie radzą. Bo ich poziom wokalny, aktorski, wcielania się w postaci wielkich gwiazd jest wyjątkowy - podkreślił Krzysztof Ibisz.

Jesteśmy przekonani, że w wiosennej ramówce każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do Polsatu!

Komentarze
© Polsat 2021