2021-02-02

Trzecia edycja „Love Island. Wyspa miłości” od 28 lutego

0

Co czeka uczestników kolejnego sezonu, który ponownie prowadzi Karolina Gilon? Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji powraca na antenę Polsatu. Kto pojawi się w programie i z kim stworzy parę? Czy Islandersi odnajdą drugą połówkę? „Love Island. Wyspa miłości” od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, a kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00.

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji nie było innego wyjścia - uwielbiany przez widzów format powraca i to szybciej niż dotychczas. To edycja inna niż poprzednie. Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o „Love Island. Wyspa miłości” wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników - to zaledwie mała cząstka zmian, jakie przygotowaliśmy.

Premierowy odcinek trzeciej edycji wyjątkowo pokażemy w niedzielę 28 lutego o godz. 20:00. Emisje kolejnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 na antenie Polsatu oraz o godz. 20:00 w serwisie ipla.tv.

Główne zasady programu pozostają bez zmian. Spragnieni miłosnych uniesień ochotnicy wylatują do słonecznej Hiszpanii. W luksusowej willi zamieszka dziesiątka młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat - pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W trwających sześć tygodni randkowych podbojach uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Nikt z mieszkańców nie może spać spokojnie, bowiem niespodziewane przeparowania zmieniają układ sił na „Wyspie miłości”. To właśnie wtedy w „kręgu ognia” uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym. Osoba bez pary opuszcza program.

Istotnym elementem show jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów. Mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal pięćdziesiąt kamer nieustannie śledzi każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary, które zaskarbiły sobie największą sympatię widzów. Zwycięża jedna para, która decyduje czy wybiera miłość, czy pieniądze. A jest o co walczyć! Nagrodą główną w programie jest sto tysięcy złotych!

„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mają wpływ na rozwój wydarzeń w willi. Decydują o losach uczestników - czy Islandersi powinni pójść na randkę, albo wskazują, kto powinien opuścić program. Użytkownicy mają również dostęp do ekskluzywnych materiałów, niepublikowanych treści i ciekawostek o swoich ulubionych uczestnikach. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są, cieszące się ogromnym zaangażowaniem użytkowników, social media programu. Bogate w kontent profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń bardzo zaangażowanej społeczności. Chcąc zaspokoić głód informacji fanów programu, oferujemy mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv, będzie można zobaczyć na profilach społecznościowych „Love Island”.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i za granicą producent zapewnia uczestnikom programu, jak i ekipie realizującej program, zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

  

Love Island. Wyspa miłości od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021