2021-02-24

„Love Island. Wyspa miłości”: Uczestnicy trzeciej edycji

Kto tym razem pojawił się w programie? Zobacz zdjęcia i sylwetki. Poznaj bohaterów! Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality show w historii telewizji wraca na antenę Polsatu. „Love Island. Wyspa miłości” skradł serca widzów, a od 28 lutego znów rozbudzać będzie emocje! Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Oto sylwetki uczestników 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości”:

Waleria Szewczyk
Mimo młodego wieku ma solidny bagaż doświadczeń. Swoje życie uczuciowe opisuje jako... tragiczne. Czy na Love Island los się do niej uśmiechnie i pozna prawdziwą miłość? Jest 24-letnią brunetką, która realizuje się jako modelka i stylistka paznokci.

- Urodziła się w Etiopii, skąd pochodzi jej mama. Najwięcej czasu spędziła jednak we Francji, w Carcassonne. Kilka lat temu wróciła do Polski. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.
- W towarzystwie uchodzi za energiczną i spontaniczną dziewczynę, która nie boi się nowych przygód. Nie ukrywa, że łatwo ją zdenerwować. Bywa wybuchowa i zdecydowanie potrafi postawić na swoim.
- To prawdziwa artystyczna dusza! Uwielbia rysować, tańczyć oraz grać na instrumentach. Interesują ją nowe miejsca i kultury, dlatego często podróżuje. Była świadkiem aż dwóch zamachów terrorystycznych!
- W skali od 1 do 10 ocenia się... na 10!
- Od ponad pół roku jest singielką. Nie ukrywa, że nigdy nie miała szczęścia w miłości. Ba! Życie uczuciowe opisuje jako tragiczne i przyznaje, że dała się oszukać chłopakowi.
- Doświadczenia nauczyły ją, że nie warto szukać ideałów. Przede wszystkim ceni sobie szczerość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Głęboko wierzy, że to wszystko znajdzie u boku jednego z mieszkańców „Love Island”.

Maciej Dąbrowski
Wysoki, pewny siebie i inteligentny mężczyzna, który na „Love Island” oczywiście szuka miłości. Czy los się do niego uśmiechnie i pozna tą jedyną? Ma 26 lat, a jego znakami charakterystycznymi są wytatuowana lewa ręka, pieprzyki oraz wzrost. Mierzy aż 198 centymetrów!

- Interesuje się motoryzacją i sportem. Trenuje boks oraz spędza wiele godzin na siłowni. Pracę łączy z pasją. Na co dzień jest trenerem personalnym.
- W przerwie od treningów lubi sięgnąć po dobrą książkę, bo nic nie relaksuje go tak bardzo jak właśnie literatura.
- Za swój największy atut uznaje pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów.
- W skali od 1 do 10 przyznał sobie 8 punktów, bo jak mówi, po prostu pozytywnie ocenia swoją osobę!
- Uważa, że najważniejsze w życiu jest bycie szczęśliwą osobą.
- Ze szczerością przyznaje, że nie ma dużego doświadczenia w związkach. Do tej pory nawiązał tylko jedną poważną relacją, która przetrwała w sumie trzy lata. Singlem jest od sześciu lat.
- Wymarzona partnerka Macieja to niska brunetka, która zachwyca zarówno wysportowanym ciałem, jak i poczuciem humoru, swoją osobowością oraz intelektem.
- Przez kilka lat przebywał na emigracji w Chicago. Obecnie mieszka i pracuje w Rzeszowie.

Ania Burska
Oto pewna siebie 29-latka z Żor. Zna swoją wartość, ale daleko jej do bycia narcystyczną. Nie uznaje porażek. Na „Love Island” chce poznać ciekawych ludzi, a może nawet miłość swojego życia. Jest wysoką blondynką o brązowych oczach. To właśnie kolor oczu i długie nogi są jednymi z jej znaków szczególnych, które najmocniej przyciągają uwagę ludzi.

- Ma opinię pewnej siebie i pozytywnie zakręconej osoby. Nie przejmuje się zdaniem innych i konsekwentnie dąży do celu. Nie uznaje porażek, a z każdej nieprzyjemnej sytuacji wyciąga wnioski.
- Motto życiowe Ani to: „Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem”.
- W skali od 1 do 10 Ania przyznałaby sobie aż... 9 punktów! Ma wysokie poczucie własnej wartości, ale jak sama mówi - nie jest idealna. Bywa niecierpliwa i zawsze dąży do perfekcji. Jako swój największy życiowy sukces uznaje zmianę stylu życia.
- Na co dzień pracuje jako operator maszyn w Czechach. W wolnej chwili sporo ćwiczy, chodzi po górach i spędza czas z przyjaciółmi.
- Jedną z jej największych pasji jest pływanie. W swojej kolekcji ma liczne medale z zawodów.
- W ostatnim związku była prawie rok temu.
- Jej wymarzony facet powinien być inteligentnym, obdarzonym poczuciem humoru, równie pewnym siebie wysokim brunetem z brodą i tatuażami, który ma dobre serce i umie traktować kobiety z szacunkiem.

Mateusz Zacharczuk
To 27-letni trener personalny z Malborka, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jedną z jego zalet jest pracowitość. W programie chce nawiązać wyjątkowe relacje.

- Ma zielone oczy i brązowe włosy, ale uwagę zwraca przede wszystkim jego czarujący uśmiech. Jak mówi sam o sobie, jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, którą cechuje pracowitość, sumienność oraz empatia.
- Interesuje się przede wszystkim sportem. Przez sześć lat trenował kajakarstwo. Zajął nawet miejsce na podium Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś bardzo żałuje, że zakończył treningi w liceum.
- W 2017 roku wygrał zawody kulturystyczne w Sopocie. Rok później obronił tytuł.
- Do pasji Mateusza należą też motoryzacja, muzyka oraz podróże. W sumie odwiedził około 40 krajów.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie niepełnych 8 punktów. Jak podkreśla, stale pracuje nad tym, by być jeszcze lepszą wersją samego siebie.
- Wymarzona partnerka trenera personalnego to taka, która zachwyca swoimi długimi włosami, ciemną karnacją, jasnymi oczami, wysportowanym ciałem oraz zniewalającym uśmiechem. Mateusz oczekuje też wsparcia oraz chęci budowania nowych relacji.
- W ostatnim związku był niespełna rok temu.

Stella Staniszewska
Zabójczą bronią 29-letniej Stelli jest uwodzicielski taniec. Który z mieszkańców „Love Island” padnie jej ofiarą? Za swoje największe atuty uważa długie, czarne włosy i niebieskie oczy, którymi z pewnością zahipnotyzuje niejednego Wyspiarza.

- Jest bardzo pedantyczna. Nienawidzi bałaganu. W jej szafie wszystko musi być nie tylko równo poskładane, ale również ułożone kolorami.
- Ceni w sobie wytrwałość i chęć niesienia pomocy. Bywa jednak też mocno niecierpliwa i zbyt ufna.
- Największym sukcesem w jej życiu było schudnięcie 18 kilogramów i odkrycie życiowej pasji, jaką jest kulturystyka. Jaka jest zatem jej największa porażka? Oczywiście zaniedbanie się i doprowadzenie do stanu sprzed schudnięcia.
- Mimo wielkiego wysiłku, jaki włożyła w swoją przemianę, w skali od 1 do 10 przyznaje sobie 8,5 punktu. Jak podkreśla - jest świadoma swoich niedoskonałości i wie, że musi nad nimi popracować.
- Wyspiarka ma jasno określony typ wymarzonego mężczyzny. Ten, jej zdaniem, powinien mieć minimum 185 centymetrów wzrostu i imponować swoimi mocnymi barkami oraz silnymi ramionami. Ciemny blondyn o zielonych oczach, przeszywającym spojrzeniu, a do tego inteligentny, stanowczy i dominujący to jest to.

Dawid Zadrowski
Stara się korzystać z życia, nie zapominając przy tym o pracy, rozwoju i obowiązkach. Taki jest 25-letni Dawid, który na „Love Island” szuka brakującego elementu w życiowej układance. Jego zielone oczy na pewno sprawią, że którejś z Wyspiarek szybciej zabije serce.

- Pochodzi z Wejherowa, a na co dzień mieszka w pięknym i klimatycznym Trójmieście.
- Największą pasją Dawida jest zdecydowanie piłka nożna. Wyspiarz uwielbia też wszelkiego rodzaju sporty sezonowe.
- W towarzystwie uchodzi za bardzo ambitnego perfekcjonistę, który nierzadko wymaga od siebie zdecydowanie za dużo.
- Studiuje turystykę, a pracuje jako agent nieruchomości. Uważa, że największy sukces jeszcze przed nim.
- Jest pracowity, ale nie zapomina o rozrywkach. Z życia czerpie pełnymi garściami, a jego motto to „Work hard, play hard”.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 9 punktów. Dlaczego nie 10? Wszystko przez - jak to określa - ciężki charakter.
- Nie ukrywa, że kobiety w jego obecności często czują się zawstydzone, a każdy z jego związków trwał około czterech miesięcy. Nigdy nie uprawia seksu więcej niż dwa razy z jedną dziewczyną. Wyjątkiem jest oczywiście partnerka, z którą decyduje się związać.
- Ideał kobiety? Najlepiej, żeby wyglądała tak samo rano i wieczorem. Od drugiej połówki oczekuje też inteligencji i poczucia humoru.

Natasha van Vliet
Ta zielonooka blond 22-latka może nieźle zawrócić w głowie niejednemu chłopakowi! Jest pilną studentką, ale zdecydowanie nie lubi nudy. W jej żyłach płynie zarówno polska, jak i holenderska krew.

- Sama o sobie mówi, że jest bardzo zorganizowana i sumienna. Dowodem na to jest fakt, że w tym samym czasie studiuje zarządzanie w języku angielskim i pracuje w firmie leasingowej.
- Jej największą pasją są jednak podróże oraz eksperymenty kulinarne. Wyspiarka wciąż żałuje, że nie dała rady pogodzić studiów na kierunku dietetyka z codziennymi obowiązkami.
- W skali od 1 do 10 daje sobie 7 punktów, bo jest kilka rzeczy, nad którymi musi popracować, ale „z pewnością nie jest taka zła”.
- Jak sama mówi, z początku może wydawać się zamknięta, ale to tylko pozory. Natasha to tak naprawdę wulkan energii.
- Podobają jej się wysocy, dobrze zbudowani bruneci, którzy powinni zaskakiwać nie tylko wyglądem, ale też opiekuńczością, namiętnością oraz... ciepłym i czarującym głosem!.
- Singielką jest od niedawna. Bez wstydu mówi o tym, że jej poprzedni związek był bardzo nudny, a między nią a partnerem nie było tego czegoś.
- „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” - podkreśla.

Piotr Szczurek
Kolekcjoner marzeń, który uważa, że największy sukces jest jeszcze przed nim. Tak można opisać 35-latka, który na „Love Island” szuka szczerej relacji. Piotr to wysoki i wysportowany brunet, który - jak twierdzi - jest najlepszą wersją samego siebie.

- Jego umięśnione ciało zdobią przyciągające uwagę tatuaże, a w skali od 1 do 10 przyznał sobie aż... 10 punktów!.
- Uchodzi za osobę konsekwentną i nie toleruje porażek. Wszystkie doświadczenia traktuje jako lekcje, z których trzeba wyciągnąć jak najwięcej dla samego siebie.
- Na co dzień łączy pracę ze swoją największą pasją. Jest trenerem personalnym i dietetykiem.
- Kiedyś tańczył w zespole ludowym. Dziś interesuje się przede wszystkim mieszanymi sztukami walki, filmem oraz motocyklami.
- Gdyby miał opisać wymarzoną partnerkę przy użyciu porównania do kogoś ze świata show-biznesu, chciałby, aby wyglądała jak włoska aktorka Monica Bellucci i posiadała osobowość innej, równie znanej gwiazdy kina Jennifer Lawrence.
- Wygląd to jednak nie wszystko. Wyspiarz oczekuje od drugiej połówki szczerości i wrażliwości.
- W ostatnim związku był pół roku temu.

Aleksandra Daniel
Szczera do bólu, ale zawsze gotowa, żeby pomóc. Ola z pewnością zwróci na siebie uwagę niejednego Wyspiarza. Ta dziewczyna to prawdziwy wulkan energii. Jest odważna, pełna szalonych pomysłów i zawsze mówi to, co myśli.

- Nie ma wątpliwości, że najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Na co dzień studiuje równolegle dwa kierunki: dziennikarstwo i prawo. Zawsze znajduje jednak czas dla bliskich i... dla samej siebie. To właśnie „Kochaj siebie” jest jedną z jej życiowych sentencji.
- Mimo tego bywa też krytyczna wobec samej siebie. W skali 1-10 przyznała sobie 7 punktów.
- „Dużo muszę zmienić i poprawić, aby z dnia na dzień być lepszą wersją siebie” - mówi.
- Jeśli chodzi o partnera, to ten powinien być przede wszystkim męski. Dla Oli znacznie ważniejszy od wyglądu jest charakter. Gdy ten się zgadza, reszta nie ma już takiego znaczenia. Nie ukrywa jednak, że podobają jej się dobrze zbudowani mężczyźni.
- Przez ponad dwa lata była w szczęśliwym związku. Mimo rozstania Wyspiarka uważa, że był to jeden z najlepszych okresów w jej życiu, głównie przez fakt, że wiele nauczyła się o samej sobie. Zebrane doświadczenie chciałaby wykorzystać u boku nowego chłopaka.
- Nie interesują jej przelotne spotkania. Na „Love Island” szuka przyjaciół, no i oczywiście miłości.

Daniel Kosiorek
Prawdziwy beach boy w „Love Island”! Jego długie, rozwiane włosy z pewnością wzbudzą zainteresowanie Wyspiarek. To niebieskooki 24-latek, którego znakiem rozpoznawczym są długie, falowane włosy, przywodzące na myśl surferów z amerykańskich filmów dla nastolatków.

- Od ponad roku profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Aktualnie kończy też studia.
- Jest równie zakręcony, co jego włosy. Uchodzi za osobę bardzo towarzyską i łatwo dopasowującą się do sytuacji, w której się znalazł. Jak podkreśla - śmieje się ze wszystkiego, nawet z totalnych głupot.
- Ceni sobie spontaniczność. Kiedyś po imprezie w Wietnamie odłączył się od grupy i zgubił telefon. Godzinami szukał swojego hotelu, a za przewodnika miał tylko koniec języka. Pomógł mu poznany na stacji benzynowej Wietnamczyk.
- Największą pasją Daniela jest sport. Jeździ na longboardzie, snowboardzie surfuje, uprawia kajakarstwo i spędza długie godziny na siłowni. Interesują go też sporty zespołowe, a przede wszystkim koszykówka.
- W skali od 1 do 10 daje sobie 8, ale wciąż pracuje nad tym, żeby awansować w swoich (i nie tylko) oczach.
- Do tej pory był w czterech związkach. Najdłuższy z nich trwał półtora roku.
- Wymarzona partnerka? Wysoka, szczupła brunetka o kobiecych kształtach, która dba nie tylko o ciało, ale i o umysł.

Aleksandra Nowicka
22-letnia modelka, która kocha adrenalinę i niesienie pomocy innym. Brała udział w najważniejszych pokazach mody, a także... uratowała komuś życie!

- Niebieskie oczy, kręcone włosy, długie nogi i uśmiech są z pewnością jej największymi atutami.
- Mimo młodego wieku Aleksandra ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów. Pracowała jako modelka na Fashion Week w największych stolicach mody, a nawet szła w pokazie jednej z topowych marek.
- Sama o sobie mówi, że jest szczera, kreatywna, ambitna, asertywna, komunikatywna, odważna, lojalna, pomocna i empatyczna.
- Od trzech lat należy do fundacji DKMS. W zeszłym roku oddała szpik chorującej na białaczkę kobiecie z Francji i uratowała jej życie.
- Współtworzy projekt prospołeczny #STOPHEJT, którego celem jest przeciwstawianie się nienawiści.
- Do jej zainteresowań należą: sporty ekstremalne, podróżowanie, psychologia, kosmetologia, jazda na rolkach, festiwale muzyczne, muzyka, filmy, pokazy mody, wystąpienia publiczne oraz spotkania ze znajomymi.
- Gdyby miała ocenić się w skali od 1 do 10, to przyznałaby sobie 7 punktów, bo jak uważa - nie ma ludzi idealnych.
- Przyznaje się do tego, że bywa spóźnialska i zapominalska.
- Zakochana była tylko dwa razy. Z pierwszym chłopakiem była niecałe dwa lata, a z drugim ponad cztery lata.
- Jeśli chodzi o partnera, to chciałaby, żeby był inteligentny, szczery, wierny, rozmowny, opiekuńczy, zaradny, z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Wizualnie na pewno musi być wysoki, zadbany i mieć „to coś”.

Piotr Jakimczuk
Pewny siebie brunet z tatuażami, który wierzy w... magię. Która z dziewczyn oczaruje go na „Love Island”?

- Ma 32 lata, na co dzień pracuje na giełdzie, a w życiu przyświecają mu średniowieczne zasady: honor, braterstwo oraz siła.
- W towarzystwie uchodzi za pewnego siebie mężczyznę, który potrafi zdobyć kobietę, używając swojego elektryzującego spojrzenia.
- Jego największą pasją jest sport. Jest wielkim fanem piłki nożnej, natomiast siłownia to dla niego styl życia.
- Wierzy w magię oraz w to, że na „Love Island” znajdzie kobietę, która skradnie jego serce i sprawi, że poczuje się szczęśliwy.
- Czy ma ideał? Tak. To szczupła, zadbana blondynka, która charakteryzuje się szczerością, czułością, poczuciem humoru oraz znajomością dobrych manier. Nic nie odrzuca go tak bardzo jak właśnie ich brak.
- Dobrze, żeby tak jak on lubiła zwierzęta. Piotr jest właścicielem uroczego, puchatego samojeda.

Caroline Juchniewicz
Ta pochodząca z Kanady 26-latka podobno zawsze wykorzystuje każdą szansę, jaką dostaje od losu. Czy równie dobrze wykorzysta swój udział w „Love Island”?

- Niebieskooka blondynka to klasyczny przykład perfekcjonistki. Nic nie irytuje jej tak bardzo jak to, że coś nie idzie po jej myśli.
- Jest otwarta, energiczna i towarzyska, a do tego dobrze zorganizowana i posiadająca zdolności przywódcze.
- Za swój życiowy sukces uznaje ukończenie dobrego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych oraz założenie własnej firmy.
- Największa porażka? Nie ma takiej! Wyspiarka uważa, że wszystkie złe sytuacje życiowe ostatecznie prowadzą do czegoś dobrego.
- Pewność siebie i świadomość tego, na co ją stać, pozwoliły Caroline na przyznanie sobie aż 9 punktów w skali od 1 do 10. Jak twierdzi, nikt nie jest idealny, ale ważne, żeby znać swoją wartość.
- Do tej pory była w jednym poważnym związku. Singielką jest natomiast od ponad trzech lat.
- Na „Love Island” chciałaby znaleźć kogoś, kto jest na tyle odważny, że umie przyznać się do błędu oraz stawia kobietę na pierwszym miejscu.
- Mężczyzna jej życia powinien być otwarty, pewny siebie, szczery i umiejący rozmawiać na różne tematy. Najlepiej wysoki i z ciemniejszą karnacją.
- Do zainteresowań uczestniczki należą: prawo przyciągania i psychologia. Chętnie czyta o tym, dlaczego ludzie zachowują się w taki, a nie inny sposób. Czy wykorzystana wiedza pozwoli jej przejrzeć intencje potencjalnych partnerów na „Love Island”?

Jery Buchali (Jeremiasz)
Ten urodzony w Polsce, a wychowywany w Niemczech 25-latek doskonale wie, czego chce od życia. Na co dzień pracuje jako menadżer restauracji i właśnie ten fakt ze swojego życia uważa za największy sukces.

- Jest pełen optymizmu, nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu. Znajomi cenią go za bycie pomocnym, lojalnym i towarzyskim. Przeszkodą w nawiązywaniu relacji bywa jego wybuchowy temperament.
- Do największych pasji Jeremiasza należą: taniec, sport, muzyka, gra na gitarze, moda oraz… astrologia!
- Uważa, że nie ma sensu żyć tym, co było, ani też tym, co będzie, a jedynie tym, co jest teraz.
- Twierdzi, że nie ma ludzi idealnych, dlatego w skali od 1 do 10 daje sobie mocną 9.
- Singlem jest od dwóch lat, a w dotychczasowych związkach doświadczył bardzo dużo, dzięki czemu doskonale wie, czego oczekuje od swojej drugiej połówki.
- Wymarzona partnerka to taka, która jest słodka, naturalna, miła i inteligentna. Jeśli chodzi o wygląd, to powinna być drobniejsza.
- Zgłaszając się do „Love Island”, kierował się zasadą, że co ma być, to będzie. W najlepszym wypadku znajdzie miłość!

Marcin Czech
Na co dzień prowadzi sklep spożywczy, a na „Love Island” przyleciał szukać miłości i nowych znajomych. Jest czarnowłosym 26-latkiem z piwnymi oczami i tatuażami, który sam siebie opisuje jako spokojnego, cierpliwego, ostrożnego i zdyscyplinowanego chłopaka.

- Interesuje się przede wszystkim kulturystyką i boksem. Właściwie od małego trenuje jakiś sport. Doszedł nawet do finału bokserskich mistrzostw amatorów, co uważa za swój największy sukces.
- W skali od 1 do 10 daje sobie 7 punktów. Uważa się za dobrego i zadbanego człowieka, ale nie lubi się przechwalać.
- Jego życie uczuciowe było bardzo burzliwe. Został w przeszłości zdradzony, co uważa za największą z poniesionych porażek. Dziś uważa, że najważniejsze, że z każdej relacji wyciągnął wnioski i wie, czego chce.
- Wymarzona partnerka powinna być szczerą, troskliwą, samodzielną i niższą od niego blondynką bądź brunetką z niebieskimi lub piwnymi oczami.
- Poza miłością oczekuje na „Love Island” także dobrej zabawy. Tej na pewno tu nie brakuje!

Angela Dańczak
Ze swoim ostatnim partnerem zamieszkała... po trzecim spotkaniu, śpi w skarpetkach i fascynuje ją ezoteryka. Poznajcie 25-letnią uroczą blondynkę o niebieskozielonych oczach.

- O sobie mówi, że jest dobrym i świadomym człowiekiem, który lubi pomagać innym. Do swoich zalet zalicza szczerość i ufność, deklaruje też, że nie ma na swoim koncie porażek: „wszystko w moim życiu jest lekcją” - przyznaje.
- Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą, zajmuje się też fotografią i modelingiem.
- W innych ludziach docenia ambicję, szczerość i pozytywne nastawienie. Trudno jej z kolei znieść brak cierpliwości, rozkojarzenie i bujanie w obłokach.
- Największy sukces? „Miejsce, w którym się obecnie znajduję”.
- W skali od 1 do 10 nieskromnie przyznaje sobie 10, bo kocha zarówno swoje wady, jak i zalety.
- Jej życiowe motto, to „twoje życie czeka, aż się pojawisz”.
- Ma za sobą jedynie trzy poważniejsze związki. Ostatnia z jej relacji była najbardziej skomplikowana: „myślę, że wierzyłam w niego bardziej niż on sam w siebie. Mieliśmy inne oczekiwania, ale był to dojrzały i fajny związek”.
- Jej wymarzony facet musi być wyższy od niej, przystojny, dobrze ubrany, ambitny, inteligentny, przedsiębiorczy... Lista życzeń mogłaby ciągnąć się w nieskończoność, ale z tego wszystkiego dla Angeli najważniejsza jest szczerość i szacunek.
- Czego oczekuje od pobytu na „Wyspie miłości”? Przede wszystkim przygody, przeżycia czegoś nowego i oderwania od codziennej rutyny. Masz to jak w banku, Angela!

Dominika Wróbel
Szczera, pewna siebie i myśląca pozytywnie - taka jest nowa bombshellka, która przyleciała na „Love Island” nie tylko po to, żeby namieszać, ale przede wszystkim przeżyć przygodę życia i poznać kogoś wyjątkowego.

- Ma 24 lata i od kilku lat mieszka w Londynie. Uwagę mężczyzn najmocniej zwracają jej zielone oczy, kolczyki, tatuaże oraz poczucie humoru.
- Za swój największy sukces uważa zdanie prawa jazdy za pierwszym razem. Największą porażką w życiu Wyspiarki jest jednak fakt, że mimo tego, iż od szczęśliwego dla niej dnia minęło już kilka lat, to wciąż nie prowadzi samochodu.
- Dominika mocno wierzy w to, że marzenia się spełniają, a jej motto życiowe to „Don’t worry, be happy”.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 7 punktów, bo - jak mówi - niczego jej nie brakuje, ale zawsze znajdzie się coś, co można poprawić, np. organizację czasu. Wyspiarka wszystko robi na ostatnią chwilę.
- Wymarzony partner Dominiki to taki, który jest nie tylko wysportowany i przystojny, ale także otwarty na świat, nowe wyzwania i niebojący się iść w nieznane.

Zera Ahmedova
Energiczna, kocha przygody, jest wrażliwa, szczera i niezwykle łatwo się denerwuje. Poznajcie wulkan energii!

- Ma 22 lata, ciemne włosy i brązowe oczy. Ma bułgarsko-tureckie korzenie, ale od urodzenia mieszka w Polsce.
- Na co dzień jest przedstawicielem handlowym, jej pasją są makijaż i moda. Przez jakiś czas trenowała kick-boxing, obecnie ze względu na pandemię przerwała treningi.
- Mówi w trzech językach: polskim, bułgarskim i tureckim.
- Potrafi rozkręcić każdą imprezę i nie ukrywa, że zdarza jej się mówić za dużo.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 8, bo jak sama mówi „jestem atrakcyjną dziewczyną o wielkim sercu, ale ponieważ nikt nie jest idealny - stąd taki wynik”.
- Sama siebie określa mianem atencjuszki, deklaruje też, że jej facet powinien charakteryzować się przede wszystkim cierpliwością! Byłoby idealnie, gdyby przy okazji był też wysokim brunetem z zarostem.
- Swoje dotychczasowe doświadczenia w związku podsumowuje jednym słowem: dramat. Mimo wszystko nie zamierza się poddawać i na „Wyspie miłości” chce znaleźć miłość i przygodę.

Arsen Śliwiński
Zawsze zdecydowany i pewny siebie - taki jest 24-latek pochodzący z Ukrainy. Czy profesjonalny sportowiec znajdzie miłość życia na „Love Island”?

- Ma ciemne blond włosy i niebieskie oczy, a jego ciało zdobią tatuaże, które uważa za swój znak rozpoznawczy.
- W towarzystwie uchodzi za osobę pewną siebie, która zawsze dąży do zrealizowania wyznaczonych przez siebie celów. Tak było w przypadku jego największej pasji, czyli sportu, a dokładnie kajakarstwa. Arsen zdobył aż dwa medale mistrzostw świata seniorów w tej dziedzinie.
- Do jego pasji należą też: rap, aktorstwo i... medytacja.
- Z rodziną i znajomymi rozmawia po ukraińsku, ale świetnie posługuje się językiem polskim, co uważa za swój atut.
- Zapytany o to, jak ocenia się w skali 1-10, odpowiedział, że jest mocną 8. „Nie uważam się za nie wiadomo jak przystojnego, ale znam swoją wartość”.
- Jego wymarzona partnerka to niska, zgrabna, naturalna kobieta z małymi stopami i dużymi pośladkami, która potrafi podnieść na duchu. Powinna mieć „to coś”.
- Do tej pory był w dwóch związkach, ale każdy z nich był inny. Jeden spokojny, natomiast drugi bardzo wybuchowy.
- Jest singlem od niespełna roku. Na „Love Island” chce przeżyć przygodę życia, która zakończy się poznaniem wymarzonej partnerki.

POZNAJ PIĘĆ SINGIELEK Z CASA AMOR!

POZNAJ PIĘCIU SINGLI Z WILLI

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci