2021-03-24

„Love Island. Wyspa miłości”: Oto pięciu nowych singli z willi

0

Poznaj chłopaków, którzy zdecydowali się wykorzystać szansę i… odbić dziewczyny. Pod nieobecność partnerów, którzy przenieśli się do Casa Amor i doskonale bawią w towarzystwie nowych singielek, do willi trafili nowi uczestnicy. Oni również postanowili mocno namieszać w „Love Island. Wyspa miłości”. Jakie mają atuty i czym będą chcieli zauroczyć Islanderki? Komu z nich uda się skraść ich serca i stworzyć związek?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Adam Kin
24 lata. W jego typie są brunetki. Od kobiety oczekuje wzajemnego szacunku i otwartości. Jest bardzo niecierpliwy. Od sześciu miesięcy jest singlem. Kocha adrenalinę, ale jest też wrażliwy - lubi zwierzęta i pluszaki.

Mateusz Kmiecik
26-letni mieszkaniec Łodzi. W jego typie są blondynki o jasnych oczach. Jego partnerka musi znać swoją wartość. Uważa, że nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Singlem jest od pół roku.

Cezary Mroczkowski
26 lat. Trener personalny. Jego ostatni związek trwał trzy lata i jak sam mówi: „O trzy lata za długo”. Mieszka pod Warszawą. Uważa, że przez swoje tatuaże jest nietuzinkowy. Twierdzi także, że jest dowcipny, asertywny i szczery. Szuka uczuciowej i szczerej brunetki z wysportowaną sylwetką.

Matt Starkowski
33-latek mieszkający w Londynie. Dyrektor w firmie deweloperskiej. Od dwóch lat jest singlem. Szuka dziewczyny otwartej, zabawnej i mądrej.

Michał Wilczyński
32 lata. Odważny i skromny. Za swój największy atut uważa otwartość. Od roku jest singlem. Ma za sobą kilka długoletnich związków. Marzy, aby wybudować dom, spłodzić syna i posadzić drzewo.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze