2021-03-23

„Love Island. Wyspa miłości”: Poznaj singielki z Casa Amor

0

Oto pięć dziewczyn, które w drugiej willi będą chciały rozbić obecne relacje. Magda, Laura, Sandra, Natalia i Aneta mocno przetestują dotychczasowe związki chłopaków. Kto z Wyspiarzy skusi się na nową przygodę i mocniej zabije mu serce do jednej z mieszkanek Casa Amor? Przedstawiamy singielki, które weszły do trzeciej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, żeby zrobić prawdziwe trzęsienie ziemi.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Sandra Buczny
26 lat. Fotomodelka, kosmetolog. Pasjonuje się aranżacją wnętrz. Singielka od dwóch miesięcy. Szuka zabawnego, wysokiego i dobrze zbudowanego mężczyzny.

Natalia Kacprzyk
21 lat. Studentka zarządzania, hostessa, modelka. Od roku jest singielką. Była w jednym trzyletnim związku. Ambitna, pracowita i lojalna. Zdarzało jej się bawić męskimi uczuciami.

Aneta Łukasiak
28 lat. Pochodzi z Olsztyna, aktualnie mieszka w Hamburgu. Jej najdłuższy związek trwał dwa lata. Umie słuchać, jest szczera i towarzyska. Uważa się za perfekcyjny materiał na żonę. Szuka mężczyzny lojalnego, pomocnego i kreatywnego.

Magda Sadło
26 lat. Mieszka w Londynie. Spontaniczna, pewna siebie blondynka. Uważa, że zawsze można na nią liczyć. Zdarzało jej się odbić faceta.

Laura Sieka
22 lata. Uwielbia szczerość w ludziach. Uważa, że pójście na basen to najgorszy pomysł na randkę. Najważniejsze jest dla niej życie w zgodzie ze sobą. Ambitna, zabawna i zdeterminowana.

Wkrótce przedstawimy panów…

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze