2021-03-22

„Love Island. Wyspa miłości”: Druga willa! Oto Casa Amor!

0

Już wiemy, czego dotyczył najważniejszy SMS w trzecim sezonie randkowego show Polsatu! Jeśli ktokolwiek myślał, że wie o „Love Island. Wyspa miłości” wszystko i nic nie jest w stanie go zaskoczyć, niech lepiej zapnie pasy! Czas na trzęsienie ziemi, jakiego w polskiej edycji jeszcze nie było! Prowadząca Karolina Gilon zapowiadała, że zbliża się prawdziwy huragan emocji. No to wyjaśniamy, o co chodzi.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

We wtorek 23 marca na „Wyspie miłości” przez dwa pomnożymy radość, miłość, smutek, zazdrość, uczestników, a nawet domy. Czas na projekt Casa Amor!

Z hiszpańskiego „casa amor” to po prostu „dom miłości”, ale w „Love Island” oznacza jedno. Emocje! Oto co się wydarzy: panowie otrzymają wiadomość - muszą spakować się i opuścić dotychczasowy dom. Czeka na nich zupełnie nowe lokum, a w nim pięć pięknych nieznajomych. Dziewczyny zostają w willi, ale one również dostaną szansę na poznanie nowego partnera. Miejsce ich mężczyzn zajmą nowi uczestnicy. Co później? Leniwe rozmowy przy basenie, wspólne śniadania i randki, dzięki którym Islanderzy mają okazję poznać nowoprzybyłych uczestników i zdecydować z kim chcą stworzyć parę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Casa Amor to wielki test dla związków Wyspiarzy. Cały projekt zostanie zakończony przeparowaniem, w trakcie którego Islanderki zdecydują czy chcą stworzyć nową parę, czy czekają na powrót swoich byłych partnerów. Nie wiedzą jednak, czy ci wrócą do willi sami, czy z nowo poznanymi mieszkankami naszego domu miłości. Panowie, dokonując wyboru również nie będą zdawać sobie sprawy z tego czy ich dotychczasowe wybranki zdecydowały się na nowy związek, czy chcą wrócić do stanu rzeczy sprzed eksperymentu. Ufff będzie się działo!

Co stanie się z tymi, którzy źle ulokują swoje uczucia? Dewiza programu zostaje bez zmian - single wracają do domu. Każdy uczestnik, który zostanie bez pary, będzie miał 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie hiszpańskiej willi. To oznacza tylko jedno: niepewność i ogromne emocje. Obecność w programie będzie zależała od tego jak bardzo szczerze były zbudowane dotychczas uczucia.

W Casa Amor panowie oraz nowoprzybyłe uczestniczki będą mieć do dyspozycji przestronną kuchnię z jadalnią, sypialnię z pięcioma łóżkami, a także przepiękny taras z basenem i widokiem na panoramę Marbelli.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze