2020-11-23

„Gliniarze” - odcinek 522: W piwnicy z szaleńcem

0

Szwarc rozmawia z Zarębskim o zachowaniu Mazura. Ich pogawędkę przerywa telefon. Okazuje się, że w siedzibie Centralnego Biura Policji zostaje znaleziona bomba. Monitoring ujawnia, kto ją wniósł. Podczas próby zatrzymania zamachowca w jego domu, bierze Górskiego na zakładnika i grozi odpaleniem ładunków wybuchowych.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Na podstawie taśm z kamer policjanci ustalają, że niebezpieczną przesyłkę zostawianą w skuterze pod budynkiem komendy dostarczył mężczyzna, który od lat atakuje policję za niemoc w poszukiwaniach jego zaginionej córki. Śledztwo umorzono, a sprawa została niewyjaśniona. Niestety w trakcie szturmu na dom podejrzanego nic nie idzie po myśli gliniarzy.

Urlop Krystiana zostaje przerwany przez telefon od Olgierda, od którego dowiaduje się o ładunkach na komisariacie. Nie wdając się w dyskusję z żoną, szybko ucieka z domu, aby pojechać do mieszkania sprawcy zdarzenia. Podczas akcji mężczyzna oblepiony dynamitem postanawia wziąć Górskiego na zakładnika. Szwarc chce ponownego zaatakowania domu, ale Olgierd i Maja postanawiają uratować kolegę w inny sposób… Gdy o całym zajściu dowiaduje się Ewelina, ze stresu dostaje skurczy i trafia do szpitala. Jej ciąża jest zagrożona. Czy lekarzom uda się uratować dziecko?

Dziękujemy za wspólne oglądanie dziewiątego sezonu serialu Gliniarze w Telewizji POLSAT!

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021