2020-11-03

„Gliniarze” - odcinek 509: Bogusz, jesteś z nami?

0

Celebrytka Martyna Bojkowska zostaje napadnięta na ulicy w biały dzień. Z opresji ratuje ją Adam. Wdzięczna kobieta zaprasza policjanta na kolację. Między detektywem a seksowną modelką od samego początku wyraźnie iskrzy. Czy mężczyzna będzie w stanie w pełni skupić się na śledztwie z Mają Brzeską, które od początku wydaje się skomplikowane?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Młoda kobieta zostaje zgwałcona, ale udaje się jej uciec oprawcy. Detektywi szybko wpadają na trop chorego psychicznie sąsiada ofiary, którego uchwycił monitoring. Jak się okazuje, sprawa jest jednak bardziej złożona, a nowe fakty wskazują na to, że mężczyznę ktoś prawdopodobnie wrabia.

Adam łapie kapcia. Ktoś zajechał mu drogę, przez co musiał niebezpiecznie zjechać na krawężnik. Podczas wymieniania koła, widzi jak dwóch zamaskowanych mężczyzn próbuje okraść znaną osobistość świata mody - Martynę Bojkowską. Funkcjonariusz bezproblemowo radzi sobie z napastnikami i od razu wzywa patrol, któremu przekazuje sprawę. Kobieta postanawia wynagrodzić Boguszowi jego wysiłki i wyciąga od niego numer telefonu. Para umawia się na wspólne wyjście do restauracji, któremu towarzyszy gorąca atmosfera... Czy spotykanie się z celebrytką wyjdzie Adamowi na dobre?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021