2020-10-30

„Gliniarze” - odcinek 507: Skomplikowane poszukiwania

0

Para nastolatków przypadkowo odkrywa bombę pod opuszczonym pojazdem na postoju przed szkołą. Śledztwo przejmują Krystian z Olgierdem. Okazuje się, że sprawa jest o wiele bardziej zawiła, niż mogłoby się wydać. Dotyczy zagadkowego zniknięcia tajniaka, który rozpracowywał groźnych gangsterów. Detektywi Mazur i Górski rozpoczynają wyścig z czasem.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Pod porzuconym na parkingu samochodem nastolatki znajdują materiały wybuchowe. Okazuje się, że auto to własność policji. Korzystał z niego agent pod przykrywką, ale niespodziewanie zniknął i nie odpowiada na wezwania oficera prowadzącego. Gliniarze podejrzewają zemstę grupy przestępczej, którą ten rozpracowywał, lecz prawda okaże się zupełnie inna...

Do domu Olgierda i Łucji wpada siostra kobiety Agata. Na obiedzie pojawia się również Mateusz, siostrzeniec policjanta. Detektyw zauważa, że kuzynka jego ukochanej jest wyraźnie zainteresowana młodym mężczyzną. Pewnego dnia, gdy Mazur wraca do domu, nakrywa ich na namiętnym pocałunku. Para zaczyna w pokrętny sposób tłumaczyć się z tej sytuacji. Zszokowany policjant nie wie, jak zareagować. Po wyjściu Mateusza sam szybko ulatnia się z własnego mieszkania. Po zakończeniu służby Olgierd postanawia zaprosić krewniaka na poważną rozmowę.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021