2020-10-27

„Gliniarze” - odcinek 504: Cicho, bo szef usłyszy...

0

Maja zauważa, że Szwarc sporo wie o pracujących dla niego ludziach. Zna ich prywatne sprawy i przywołuje sytuacje ze śledztw, o których nie wspominają raporty. Czyżby inspektor Centralnego Biura Policji miał na komendzie „kreta”? Mazur oskarża Rafalskiego, a inni detektywi stają się podejrzliwi. Nie wiedzą, o czym mogą głośno mówić...

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Dwoje staruszków zostaje zamordowanych. Ich dom splądrowano, ale zdaniem córki ofiar skradziono tylko jedną rzecz - obraz, który był w rodzinie od lat i uchodził za przynoszący pecha. Jaki motyw przyświecał sprawcy zabójstwa? Czy to będzie najdziwniejsze śledztwo, w którym będą uczestniczyli detektywi?

Ostatnio Brzeska bardzo dokładnie przygląda się Szwarcowi. Zdaniem kobiety szef próbuje wyciągać po kolei od detektywów informacje na temat kolegów z komendy. Pod ostrzałem jest między innymi Olgierd. Policjanci nie wiedzą, skąd inspektor tyle o nich wie, zwłaszcza o ich życiu prywatnym. Podejrzane jest także to, że Krystian Górski z jakichś powodów nie pojawia się na wydziale. Funkcjonariusze zaczynają być podzieleni i nieufni wobec siebie. Do czego to doprowadzi?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021