2020-10-13

„Gliniarze” - odcinek 494: Sprytna prowokacja Bogusza

0

Sąsiadka Adama zgłasza się do niego po pomoc. Zaprasza detektywa do swojego mieszkania. Kobieta jest na skraju załamania nerwowego, ponieważ jest dręczona przez mężczyznę, od którego wynajmuje lokal usługowy. Właściciel w zamian za obniżkę czynszu, proponuje jej seks. Adam postanawia ochronić ją w iście policyjnym stylu.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Na komendę przychodzi kobieta, twierdząc, że zamordowała męża. Detektywi ustalają, że współmałżonek rzeczywiście został zamordowany, jednak w trakcie śledztwa wychodzą na jaw liczne nieścisłości pomiędzy jej zeznaniami a śladami zabezpieczonymi na miejscu zbrodni. Co tak naprawdę wydarzyło się w mieszkaniu, gdzie doszło do zabójstwa?

Iwona, sąsiadka Adama, boi się o swoje życie. Jest zastraszana przez właściciela lokum, które wynajmuje pod zakład kosmetyczny. Kilka tygodni wcześniej mężczyzna niewyobrażalnie wysoko podniósł jej czynsz, co spotkało się z buntem kobiety. W takim wypadku zagroził jej, że wymieni zamki, chyba że pójdzie z nim do łóżka. Iwona liczy na pomoc Bogusza. Pomimo obowiązków policjant postanawia ją chronić. Prosi Darka o rejestrator dźwięku, który nagrałby rozmowę kobiety z właścicielem. Detektyw planuje zaaranżowaną prowokację, która ma rozwiązać cały problem.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020