2020-10-11

„Klinika Skeczów Męczących”: Ani Mru-Mru, premiery i hity

0

Michał Wójcik i jego koledzy w piątym odcinku nowej odsłony cyklu „Kabaret na żywo”. Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret K2 i gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących, bawili widzów zarówno premierowymi, jak i popisowymi skeczami. Gościnnie pojawił się także aktor Michał Czernecki, który wcielił się w niezwykle ważną postać polskiej polityki. A oto, żeby „Klinika Skeczów Męczących” była pełna muzycznych niespodzianek zadbał zespół Enej.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na IPLA.TV.

Na początek Kabaret Skeczów Męczących o tym, jak trudna może być „Pandemia w przedszkolu”. Dyrektor użerał się ze swoją pracownicą, która w placówce została zatrudniona tylko dlatego, że została objęta ochroną świadków koronnych. A jeżeli jest to Jadwiga Paździerz, to można być pewnym, że poszło o jej kontrowersyjne metody wychowawcze. A do tego wszystkiego doszło do konfrontacji z rodzicem ubranym w specjalny antycovidowy strój...

Tym razem u najsłynniejszego stylisty fryzur kolejne spotkanie na szczycie. W popularnym warszawskim salonie obecny premier, w którego wcielił się Michał Czernecki, natknął się na swoją poprzedniczkę. O czym rozmawiali?

Zespół Enej podczas piątego odcinka prezentował utwory w klimatach największych przebojów kinowych. Dla gościa specjalnego przygotował specjalny muzyczny quiz. Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru musiał najpierw rozpoznać, a potem... pokazać piosenki na scenie. Film mu się nie urwał, ale czy publiczność zdołała odgadnąć, do jakich produkcji zostały napisane?

Jednym z najsłynniejszych skeczów Kabaretu Ani Mru-Mru jest „Chińska restauracja”. A gdyby takie miejsce istniało naprawdę? Gospodarze postanowili sprawdzić, w jaki sposób klienci orientalnej restauracji mogą zareagować na spotkanie z... kelnerem Michałem. Czy byli zaskoczeni?

Pora na skecz Kabaretu Ani Mru-Mru. Trójka mężczyzn w kolejce do konfesjonału, żeby zaliczyć „Spowiedź”. Tak się złożyło, że każdy z nich nie miał wiele czasu i każda minuta była na wagę złota. A wiadomo, że jak człowiek się śpieszy, to diabeł się cieszy... Jakich grzechów im przybyło?

Kabaret K2 tradycyjnie już przygotował scenkę na temat gościa specjalnego. „Bublebox” to program, w którym ludzie oglądają w telewizji innych ludzi oglądających telewizję. W roli oceniających: bajbogatsza i najpiękniejsza na osiedlu Baśka Polak, dziadek Alfons, amator chorób i studentek trzeciego wieku oraz Daruś, kuzyn Jarusia, chłopaka do wzięcia. Włączyli... oczywiście skecze Kabaretu Ani Mru-Mru! Jakie błyskotliwe komentarze popłynęły z ich ust?

Gospodarze programu raz jeszcze na scenie. - Poprosili mnie, żebym wybrał najlepszy skecz z ich repertuaru. Nie mam takiego, więc powiedziałem, żeby zagrali pierwszy lepszy z brzegu - zapowiedział ich występ Michał Wójcik. Kabaret Skeczów Męczących postawił na klasyk i zabrał wszystkich na „Wieczór kawalerski”, który Śliski, Eryk i Kłaku postanowili zorganizować dla Cześka. Jak im poszło? Co miał do tego wielbłąd, żelazko na gazie i dżdżownica?

A na koniec nowy odcinek serialu „Mała Polonia”, w którym widzowie poznali między innymi perypetie nietypowego lekarza. Kiedy wszyscy medycy wyjechali za granicę, tę lukę postanowił wypełnić... weterynarz Krystian Gad.

Do zobaczenia w kolejną niedzielę w „Klinice Skeczów Męczących”!

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021