2020-10-04

„Klinika Skeczów Męczących”: Mikołaj Cieślak i jego wcielenia

0

Popularny artysta był gościem specjalnym czwartego odcinka nowego programu Polsatu. Mikołaj Cieślak miał okazję zaprezentować swój komediowy talent jako prezydent USA Donald Trump, mieszkaniec obrzeży i włoski przedsiębiorca. Do tego premierowe skecze i niespodzianki. Na scenie Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Monika Dryl, Adrianna Borek i zespół Enej. „Klinika Skeczów Męczących” zaprasza!

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na IPLA.TV.

Na początek przegląd najnowszych wiadomości, a tuż po nim megaświatowy teleturniej w megapolskim wydaniu. Kabaret Skeczów Męczących i „Milionerzy”... w kościelnej wersji. W roli prowadzącego sympatyczny młody ksiądz, który w drodze do miliona przepytywał lekko fajtłapowatego uczestnika. Pan Edward mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych, czyli 50/50, telefon do Biskupa oraz Koło różańcowe. Jakie trafił pytania i jak sobie poradził?

Czas na pierwsze spotkanie z gościem specjalnym i to od razu jakie! Mikołaj Cieślak wcielił się w postać Donalda Trumpa, który pojawił się w... najmodniejszym warszawskim salonie fryzjerskim. Doszło w nim do spotkania na szczycie nie tylko dwóch Prezydentów, ale również dwóch Pierwszych Dam. Oj działo się!

A jak samym Polakom idzie dogadywanie się ze sobą? O tym wszystkim Kabaret K2 w swoim hitowym skeczu. Maciek stawał na głowie, żeby podczas wielkanocnego śniadania było miło, ale jego żona bizneswomen i utrzymujący się z pomocy społecznej brat nie potrafili znaleźć porozumienia. A całkiem istotną rolę w tej kłótni odegrał... „Majonez”.

Pora na kolejną premierę. Tym razem na scenie Mikołaj Cieślak i Robert Górski, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju w skeczu „Miasto i Wieś”. Gdzie kończy się między nimi granica? To między innymi starali się ustalić „mieszczuch” i „obrzeżanin”, którzy rozpoczęli ze sobą słowny ping-pong. Jak zakończyła się ta wymiana zdań? No i gdzie lepiej jest mieszkać?

Mikołaj Cieślak kocha Włochy, a ten fakt nie umknął prowadzącym! Artysta w trakcie programu opowiadał o swoich przygodach w Italii, a także wcielił się we włoskiego przedsiębiorcę, który postanowił zainwestować swoje pieniądze w Polsce. Tłumaczeniem symultanicznym zajęli się Marcin Szczurkiewicz oraz Karol Golonka. To trzeba zobaczyć!

Gospodarze dotarli także do informacji, że gość specjalny w młodości pisał wiersze. Specjalną scenkę, z cytatami z jego twórczości, zaprezentował Kabaret K2 i Adrianna Borek. Cóż to był za „Szkolny konkurs recytatorski”!

W „Klinice Skeczów Męczących” zawsze jest miejsce na trochę muzyki. Zespół Enej spełniła zadanie gospodarzy i przygotowała piosenkę na podstawie menu z ulubionej włoskiej restauracji Mikołaja. Grupa wykonała ten utwór na melodię „Bella Ciao”. Wyszło fenomenalnie! Jak się okazuje, nawet menu można pięknie wyśpiewać.

W czwartym odcinku miniserialu „Mała Polonia” obserwowaliśmy między innymi perypetie państwa Malinowskich. Czym może grozić niechęć przed udaniem się do lekarza? I jak zorganizować domowe spa?

I to było wszystko! Do zobaczenia w kolejną niedzielę w „Klinice Skeczów Męczących”!

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020