2020-09-27

„Klinika Skeczów Męczących”: Niezwykłe zadania i spotkania

0

Znakomita zabawa w trzecim odcinku nowej odsłony cyklu „Kabaret na żywo”. Gościem specjalnym był Robert Korólczyk, który zmierzył się z rozmaitymi wyzwaniami, jakie przygotował dla niego Kabaret Skeczów Męczących. „Klinika Skeczów Męczących” była także miejscem pełnych humoru spotkań, między innymi u stylisty fryzur. Widzów bawili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Monika Dryl, Michalina Sosna, Dominika Najadek i Viola Arlak.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na IPLA.TV.

Tradycyjnie już po przeglądzie najnowszych wiadomości, Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz, zaprosili gościa specjalnego odcinka. Na początek Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów opowiedział o nietypowej roli... lektora w kościele, a także o tym, do czego doprowadziły telefoniczne „wkrętki” kolegi.

Kabaret Młodych Panów w premierowym skeczu „Szczepiny”. - Halo, halo, jest tu kto? Bo nam się spieszy - dopytywał mężczyzna, który razem z panną młodą i nietypowym problemem trafił na ostry dyżur. Jak się okazało, był to pragnący zachować wszystko w tajemnicy lekarskiej ojciec pana młodego, a także... lokalny burmistrz. Iskierką nadziei na pomyślne załatwienie sprawy było pojawienie się znajomego ordynatora szpitala...

Standardem w „Klinice Skeczów Męczących” jest wizyta ważnych, związanych z polityką osób u najlepszego warszawskiego fryzjera. Tym razem w jego salonie odbyło się tajne spotkanie Pierwszych Żon Zjednoczonej Prawicy. Dlaczego miało się odbyć w największej dyskrecji? Co się na nim działo i jakie były tematy rozmów?

Gospodarze i zespół Enej przygotowali dla gościa specjalnego trzeciego odcinka różne niespodzianki. Z prowadzącego program „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?” stał się jego... uczestnikiem. Jak poradził sobie z ogniem pytań i specjalnymi zadaniami? Jakie „ananasy” znalazły się w klasie? No i kto wygrał tę zabawę?

Następnie Robert Korólczyk został zaproszony na scenę, aby przedstawić swój numer stand-upowy „Telefony i EKO”. Mówił o tym, do czego prowadzi uzależnienie od smartfonów, a także jak głośność ustawionego dzwonka świadczy o właścicielu telefonu. Czego dotyczył ekologiczny akcent występu?

Kabaret K2 i przyjaciele w skeczu dla i zarazem o gościu odcinka. Małżeństwo szykowało się na specjalną wizytę, bo odwiedzali ich nowi „Sąsiedzi ze Śląska”. - Kupiłam kluski ślaskie, rolety wołowe i mądrą kapustę - oznajmiła zadowolona z siebie żona. - Baśka, tej kapusty to sama dużo zjedz - stwierdził Bohdan. Na wieczór z Anielą i Erwinem Buchalikami zaplanowali wspólne oglądanie kabaretów. Akurat na ekranie pojawił się Andrzej Porwoł, a rozmowa zeszła na temat kreującego tę postać Roberta Korólczyka... Jakie nieznane fakty z jego życia zostały ujawnione?

Pochodzący ze Śląska artysta stanął także przed zadaniem przetłumaczenie na tamtejszą gwarę piosenki Dawida Podsiadło „Małomiasteczkowy”. Jak brzmiała w nowej wersji? Samą piosenkę na scenie wykonał... Gregor Podciepło i zespół Ynej. To był porywający występ!

W trzecim odcinku serialu „Mała Polonia” widzowie między innymi poznali interesujących lokalnych przedsiębiorców, takich jak Roman Leser, jedyny nauczyciel jazdy w miejscowości oraz Hieronim Mewa, jeden z jej najbogatszych mieszkańców.

Do zobaczenia w kolejną niedzielę w „Klinice Skeczów Męczących”!

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021