2020-09-20

„Klinika Skeczów Męczących”: Wesela i inne atrakcje

0

Drugi odcinek nowej odsłony cyklu „Kabaret na żywo” zapewnił sporą dawkę humoru. Kabaret Skeczów Męczących na motyw przewodni wybrał wesela, lecz pojawiły się także żarty i scenki nawiązujące do bieżących wydarzeń. „Klinika Skeczów Męczących” działa pełną parą, a tym razem odwiedziło ją wyjątkowe małżeństwo: Agata Wątróbska z Kabaretu na Koniec Świata i Janusz Chabior. Do tego Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Monika Dryl, Lesław Żurek i zespół Enej.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na IPLA.TV.

Na początek przegląd najważniejszych wiadomości z kraju i świata, a tuż po nim Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz powitali gości specjalnych drugiego odcinka. Zaproszenie przyjęła para, która zagościła na wszystkich okładkach magazynów plotkarskich, choć wcale o to nie zabiegała. A wszystko ze względu na ślub i wesele w środku pandemii. Agata Wątróbska z Kabaretu na Koniec Świata i Janusz Chabior opowiedzieli o historii swojego związku i nietypowych zaręczynach na Sycylii.

Kabaret Nowaki w premierowym skeczu. Mąż przygotował zasadzkę na złodzieja, ale kiedy Wanda zapaliła światło, okazało się, że na podłodze leży... „Postrzelony ksiądz”. I co tu teraz z nim zrobić? Kiedy próbowali go ocucić rozgorzała kłótnia pełna wzajemnych pretensji. Jaki związek z osobą duchownego miał bigos z mchem i półka „do wywalenia”?

Wracamy do rozmowy z gośćmi specjalnymi odcinka. Po zaręczynach w końcu przyszedł główny temat, czyli „wielkie pandemiczne wesele”. Gospodarzom udało się dotrzeć do jednego z uczestników, który jako świadek koronny opowiedział, - Po pierwsze, pan młody był ubrany jak pajac. Miał jakiś taki kolorowy garnitur z kapeluszem, który potem na szczęście zdjął. Nie był ubrany w tradycyjny, polski brązowy garnitur ze zbyt długim lub za krótkim krawatem i nie miał pod tym koszuli z krótkim rękawem, tylko normalną - rozpoczął swoją relację Robert G. Co jeszcze zdradził?

Tym razem u stylisty fryzur gościł prezydent, ale nie kraju, tylko Warszawy. W poczekalni popularnego salonu w stolicy doszło do nieoczekiwanego spotkania...

Czy po trzech miesiącach małżeństwa można rozumieć się bez słów? Sprawdźmy! Agata Wątróbska i Janusz Chabior zostali poddani specjalnemu testowi - musieli odgadnąć specjalnie przygotowane hasła czytając z ruchu ust. Jak sobie poradzili?

Kontynuując motyw przewodni drugiego odcinka Kabaret Skeczów Męczących i „Wesele”. Choć minął już tydzień, to niektórzy z gości nadal świętowali. A inni, pomimo tego, że wytrzeźwieli, żyli w fałszywym przeświadczeniu, jaki przebieg miała impreza. - To było najpiękniejsze wesele, na jakim byłem. Wszystko było super. Takie piękne były fajerwerki... - stwierdził. - To nie były fajerwerki. O północy podpaliłeś gołębnik! - zwrócił mu uwagę pan młody. Czego jeszcze dowiedział się żyjący w nieświadomości weselnik?

Kolejnym zadaniem, jakie przygotował Kabaret Skeczów Męczących, był udział w scence bez wcześniejszego przygotowania. Janusz Chabior w bardzo oryginalnym stroju wybranym przez żonę wcielił się w postać gangstera, który przyszedł do dwójki aspirujących do tego miana kolegów. Czy udało im się ustalić szczegóły „interesu”?

Kabaret K2, Monika Dryl i Lesław Żurek zabrali wszystkich na „Bankiet w teatrze”. Wizyta na awangardowym spektaklu „Pan Tadeusz” był dla właścicieli fabryki leków okazją, żeby szukać aktora i aktorki do kampanii reklamowej. Jak zareagowali, gdy zaproponowano im gości specjalnych odcinka? Czy dali się przekonać?

Nie mogło zabraknąć także muzycznej zabawy. Tym razem to jednak Karol Golonka i Marcin Szczurkiewicz stanęli przed wyzwaniem, aby wykonać najbardziej znane przeboje weselne w nowych aranżacjach wokalnych, jako Czesław Niemen i Axl Rose z zespołu Guns N’ Roses.

Na koniec serial „Mała Polonia”, który pokazuje Polskę w krzywym zwierciadle. Co się wydarzyło w drugim odcinku? Między innymi państwo Malinowscy, którzy hołdują tradycji, zostali zaskoczeni przez syna prezentem w postaci weekendu w spa. Jak wyglądało zderzenie z nowoczesnością?

Do zobaczenia w kolejną niedzielę w „Klinice Skeczów Męczących”!

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021