2020-10-06

Zamieszanie w „Ninja Warrior Polska”. Chuck Norris na torze!

0

Do programu zgłosił się łudząco podobny do słynnego strażnika Teksasu Marcin Olpiński. Udział w „Ninja Warrior Polska” zarezerwowany jest dla najlepszych. A jeśli o najlepszych mowa - nie mogło zabraknąć... Chucka Norrisa. A właściwie to jego sobowtóra z Karczewa. Jak poradził sobie na niezwykle wymagającej trasie? Czy udało mu się awansować do finału?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

- Jedyny zawodnik, który nie boi się toru. To tor boi się... Chucka Norrisa! - tak oto udział nietypowej postaci w show Polsatu skomentował Łukasz „Juras” Jurkowski. Jego pojawienie się wzbudziło niemałe zamieszanie nie tylko na torze przeszkód, ale już w szatni wśród pozostałych uczestników.

Marcin Olpiński pracuje na co dzień jako sobowtór Chucka Norrisa. I to nie byle jaki! Trenuje karate, ćwiczy kulturystykę. I pomimo swoich 46 lat postanowił pokazać, że wiek to stan umysłu. Pasją do sportu zaraził także 20-letniego syna Szymona, który także zmierzy się z torem Ninja Warrior. – Mam poczucie, że jestem od taty lepszy w sportach - mówił Szymon. - Uważam, że obydwaj przejdziemy przez tor, ale będę lepszy jeśli chodzi o czas - dodawał.

Innym niezwykle ciekawym zawodnikiem i prawdziwym wojownikiem jest niewątpliwie Robert Bandosz z Sierpca. Po porażce w pierwszej edycji show zupełnie się załamał. Zaprzestał trenowania. W końcu jednak udało mu się poradzić z depresją. Rozpoczął intensywne przygotowania do „Ninja Warrior Polska”, a obecnie jest uznawany za faworyta tej edycji.

Czy siła wynikająca z trudnych doświadczeń pokona niezwyciężonego polskiego Chucka Norrisa i jego syna? Odpowiedź w szóstym odcinku „Ninja Warrior Polska”.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze
© Polsat 2021