2020-10-02

Discopolowy macho Tomasz Niecik w „Ninja Warrior Polska”

0

Jak popularny artysta zaprezentował się na morderczym torze z przeszkodami? W swoich teledyskach Tomasz Niecik, gwiazda muzyki disco polo, przedstawia siebie jako macho otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet. A jakim jest mężczyzną w rzeczywistości?

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Tomasz Niecik to kolejna gwiazda, która odważyła się wziąć udział w ekstremalnie trudnym show. - To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie - przyznaje. - Szczególnie że mnóstwo w programie prawdziwych „kozaków”, którzy trenują całe życie, a zdarza się, że odpadają już na starcie. Zawsze byłem optymistą, a przed własnym startem czuję, że mój optymizm opada - dodaje ze śmiechem.

Nie jest tajemnicą, że niezwykle trudno pozyskać do programu takiego jak „Ninja Warrior Polska” znaną osobę, która zgodziłaby się sama zmierzyć z przeszkodami. Tomasz Niecik twierdzi, że jego tajemną bronią jest... pozytywne nastawienie i życiowy fart. - Ludziom na Titanicu wydawało się, że mają wszystko. Ale zabrakło im szczęścia. Ja akurat zawsze w życiu mam szczęścia pod dostatkiem. Liczę, że i tym razem mi dopisze - mówił muzyk.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze