2020-09-25

„Gliniarze” - odcinek 482: Czy to początek przyjaźni?

0

Adam i Weronika dostają nowe śledztwo pod kierownictwem Szwarca. Dotyczy ono zabójstwa w parku. W niełatwej sprawie, w której ciężko o dowody, pomaga im Stefan i Janek. W trakcie pracy widać, że Grot i Bogusz coraz lepiej się dogadują, a dawne niesnaski odchodzą w niepamięć. Policjanci zaczynają nawet pomagać sobie poza pracą.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

W biały dzień na zielonym skwerze zostaje znalezione ciało pięknej hostessy, która została uduszona. Detektywi docierają do materiału, na którym widać moment popełnienia zbrodni. Wszystkie dowody wskazują na współlokatorkę ofiary, bezczelną i hardą dziewczynę, stawiającą opór przy aresztowaniu. Kto jest winny i dlaczego tak trudno odkryć prawdę?

Adam pomaga koledze w przygotowaniach do turnieju judo. Natomiast Weronika przeprowadza remont mieszkania. Niestety robi to na własną rękę z mizernym skutkiem. Kobieta zdążyła zrobić dziurę w ścianie i popsuć sobie sprzęt. Adam postanawia jej pomóc i zostać bohaterem szpachli. Czy od tego momentu Grot i Bogusz zaczną sobie bardziej ufać? A może będzie z tego coś więcej? Tymczasem inspektor Szwarc ma bardzo ciekawe zadanie dla Darka. Wraz z Żanetą będą musieli złamać zabezpieczenia Komendy Głównej Policji.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020