2020-09-03

Gosia Andrzejewicz: Warto nas oglądać, ponieważ...

0

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprasza na kontynuację 13. edycji show. - Widzowie na pewno będą mogli zobaczyć wiele zaskakujących metamorfoz - mówi Gosia Andrzejewicz w rozmowie z POLSAT.PL. W trzeciej odsłonie programu wystąpiła jako Mariah Carey.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

- 5 września wcieliłą się pani w amerykańską diwę o wielkim głosie, czyli Mariah Carey. Jak postrzegała pani tę artystkę przed metamorfozą? Czy śledziła pani jej karierę, znała dyskografię? Jak zmienił się ten obraz w trakcie prób i przygotowań?
- W czasach licealnych Mariah Carey była moją ogromną inspiracją i guru wokalnym. Miałam w swojej kolekcji jej wszystkie płyty. Od zawsze podziwiałam jej technikę wokalną i skalę głosu. W trakcie przygotowań do występu w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czułam ogromną presję, bo utwór, który wylosowałam, był dla mnie naprawdę trudnym wyzwaniem.

- Czy powrót do tego rytmu programu, przygotowań i prób, godzin spędzonych nad charakteryzacją był trudny? Czy to było coś, czego nie mogła się już pani doczekać?
- Bardzo tęskniłam za atmosferą, która panuje w programie. Charakteryzacja, próby, przygotowania są mocno wyczerpujące fizycznie jak i psychicznie, jednak są to dla mnie niezapomniane przeżycia. Bardzo się ucieszyłam, kiedy dotarła do mnie informacja, że wracamy do nagrań. W szczególności nie mogłam doczekać się lekcji wokalnych, które pokochałam. W tym miejscu chciałam pozdrowić Agnieszkę Hekiert.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

- Dlaczego warto oglądać powracającą edycję show? Jakby pani zachęciła do tego widzów?
- Myślę, że na pewno będą mogli zobaczyć wiele zaskakujących metamorfoz zaprezentowanych w niezwykłych scenografiach. Wszyscy uczestnicy będą wychodzić ze swojej strefy komfortu, poruszając się w obszarach, które nie wpisują się w ich twórczość czy też działania artystyczne. Emocje sięgną zenitu!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020