2020-08-31

Natalia Avelon: Bardzo doceniam nasz wspólny czas

0

Aktorka o pracy na planie z pozostałymi uczestnikami „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pandemia nie przeszkodziła gwiazdom programu w tym, żeby utrzymać przyjaźń i ponownie stanąć na scenie show. Wręcz przeciwnie! Jakie niespodzianki czekają na widzów kontynuacji 13. edycji? Natalia Avelon uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowie z POLSAT.PL.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

- W drugim odcinku wcieliła się pani w rolę Pink, żeby zaśpiewać utwór „Just Like a Pill”. Jak pani wspomina ten występ?
- Uwielbiam Pink! Jestem jej fanką od początku jej kariery i bardzo się cieszyłam, kiedy ją wylosowałam. Pamiętam, że włożyłam w mój występ wszystkie moje emocje związane z toksycznym związkiem, o którym chodzi w tym utworze i którego, tak jak Pink, także kiedyś doświadczyłam. Dałam z siebie naprawdę wszystko na scenie, otworzyłam się i chciałam podzielić się moimi emocjami z widzem.

- Kolejna postać, którą pani wylosowała, to George Baker. Co jest najłatwiejsze, a co najtrudniejsze w tej metamorfozie?
- George Baker jest dla mnie wokalnym wyzwaniem, ponieważ muszę brzmieć jak mężczyzna, który jednak śpiewa jasno. I to jego vibratooo oo oo, nad którym ciężko pracuję! (śmiech) Szczerze mówiąc, nigdy jeszcze nie wcielałam się w postać mężczyzny... Sama jestem ciekawa, jakie ta transformacja we mnie wywoła emocje, kiedy zobaczę się po charakteryzacji pierwszy raz w lustrze!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NATALIA AVELON (@nataliaavelon)

- Czy uważa pani, że pomimo niedługiego czasu na planie w trakcie pierwszej serii nagrań wiosną, narodziły się silne relacje? Zżyliście się?
- Tak! Zaprzyjaźniliśmy się! Wszyscy są naprawdę bardzo mili. Dużo się śmiejemy, wspólnie żartujemy i wspieramy się wzajemnie. Nie tylko na kanapach, ale także na treningach. Kibicujemy sobie! Nie ma między nami konkurencji. Szanujemy się wzajemnie, szanujemy naszą pracę i przygotowania do występów.

- Po powrocie na pani social mediach oglądaliśmy wiele fajnych zdjęć z backstage'u. Chyba powrót do pracy bardzo was cieszył?
- Ja bardzo tęskniłam za tą codzienną rutyną, za naszą ekipą i za ekipą, która pracuje za kamerami lub w kulisach. Poznałam tutaj tak wiele miłych osób i naprawdę za każdym razem, kiedy jadę na treningi i nagrania, mam uśmiech na twarzy. Jestem bardzo wdzięczna za  nasz wspólny czas!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

 

Komentarze
© Polsat 2020