2020-08-29

Marta Gałuszewska: Ta edycja programu nie jest pechowa!

0

Wokalistka o powrocie długo wyczekiwanego 13. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Będzie zaskakująco! - oświadczyła gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL. Już 5 września Marta Gałuszewska zaprezentuje się widzom jako król popu. Co sądzi o postaci Michaela Jacksona? Czy podglądała swoich poprzedników?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

- W trzecim, premierowym odcinku po powrocie na antenę, wcieli się pani w rolę Michaela Jacksonsa. To z pewnością arcytrudne zadanie. Jak pani oceniała tego artystę przed programem? Czy znała pani dyskografię, wzorowała się, śledziła wątki kariery?
- Michael Jackson jest legendą i zawsze ciężko jest zmierzyć się z taką osobą. Szczególnie że przyznano mu tę rangę nie bez powodu. Był wspaniałym wokalistą, genialnym tancerzem i myślę, że także wizjonerem, chociażby patrząc na jego teledyski. Był czas, że mój brat go bardzo intensywnie słuchał i śledził, więc siłą rzeczy znam tę postać i mam świadomość, jakie show potrafił zaaranżować i jaką miał ekspresję. Mnie na szczęście trafił się utwór trochę spokojniejszy choreograficznie, ale za to z bardzo ważnym i aktualnym w dzisiejszych czasach przesłaniem. Co nie oznacza, że odwzorowanie go przyszło mi z łatwością - i wokalnie, i mimo wszystko ruchowo, pomimo jego minimalizmu - było to naprawdę poważne wyzwanie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

- Czy oglądała pani inne występy gwiazd jako Michael Jackson z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Szczerze mówiąc, na tyle mnie stresował, że wolałam nie podglądać. W sumie do tej pory nie odważyłam się ich odszukać. Myślę, że „porównam” nasze kreacje dopiero jak już będę wiedzieć, co ja sama z nim zrobiłam.

- Jak czuła się pani na planie po wznowieniu nagrań? Tęskniła pani za ekipą, produkcją, uczestnikami?
- Nie ukrywam, że po trzech miesiącach tak zwanego chillowania na północy niełatwo wrócić do codziennych prób, treningów i rytmu życia stolicy (śmiech). Ale tak naprawdę z tą ekipą - i mówię tu zarówno o naszej cudownej grupie uczestników jak i o wspaniałych trenerach, tancerzach, FX, kostiumach i produkcji - czas leci zdecydowanie za szybko, a praca jest przyjemnością. Cieszę się, że właśnie to na mnie czekało po tym okresie zawieszenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MVRT / Marta Gałuszewska (@mgaluszewska)

- Jaka będzie pani zdaniem ta edycja show? Czy warto być z nami jesienią?
- Najlepsza! Zaskakująca. I wcale nie pechowa (śmiech). A jeśli mam się podzielić moimi wrażeniami z kanapy, to też bardzo wyrównana w swoim wysokim poziomie. Ale o tym przekonacie się sami już od 5 września w Polsacie!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020