2020-08-27

„Pierwsza miłość” i... wielka przyjaźń aktorek serialu

0

Aneta Zając, Urszula Dębska i Aleksandra Zienkiewicz o wyjątkowej znajomości. Gwiazdy serialu „Pierwsza miłość” umieściły w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, przy którego okazji podkreśliły, jakie znaczenie ma dla nich wieloletnia przyjaźń i co je łączy poza grą w produkcji Polsatu. Zdradziły także, że niebawem na planie zdjęciowym dojdzie do długo wyczekiwanego momentu...

Oglądaj serial „Pierwsza miłość” online na IPLA.TV.

- Trochę poczochrane, trochę zmęczone po pracy na planie „Pierwsza miłość”, ale happy, że w końcu się widzimy razem we Wrocławiu. Jedną znam dwadzieścia lat, drugą znam jedenaście, a one się znają szesnaście lat - napisała pod wspólnym zdjęciem Urszula Dębska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Urszula Dębska (@urszula_debska)

Co łączy je poza grą w serialu Polsatu? - Wszystkie jesteśmy totalnymi fankami tańca, muzyki, dobrego kina, a przede wszystkim serialu „Przyjaciele” i przyjaźnimy się od lat - kontynuowała serialowa Sabina, a Aneta Zając uznała wpis przyjaciółki za idealny opis.

- Moje blondyny i #czarnaowca - napisała z kolei z przymrużeniem oka Aleksandra Zienkiewicz. - Kocham obie od nastu lat. To przyjaźnie, za które jestem turbo wdzięczna - dodała aktorka wcielająca się w rolę Kingi Kulczyckiej.

Urszula Dębska zdradziła także, że niebawem pojawią się wspólnie na małym ekranie. - Niedługo zagramy razem scenę! W końcu! - cieszy się aktorka.

  

Pierwsza miłość od 31 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze