2020-08-05

Aleksandra Zienkiewicz czekała na to przez rok. Nowa fryzura!

0

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” pochwaliła się przemianą w mediach społecznościowych. Aleksandra Zienkiewicz z utęsknieniem czekała na moment, w którym będzie mogła zmienić swoją fryzurę i ściąć włosy. Nowy wygląd aktorki wcielającej się w rolę Kingi Kulczyckiej, wywołał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zobacz zdjęcie!

- Nareszcie wolność! Czekałam na to od roku. Nie ukrywam, na początku poczułam się naga, ale szybko przywykłam - napisała na swoim profilu na Instagramie Aleksandra Zienkiewicz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Zienkiewicz (@aleksandra_zienkiewicz)

Na fotografię zareagowały koleżanki z planu zdjęciowego serialu „Pierwsza miłość”. Nowy wygląd pochwaliły Aneta Zając i Urszula Dębska, a wcielająca się w rolę Melki Ewa Jakubowicz stwierdziła: - Ej! Wyglądasz jak ja!, co nie pozostało bez reakcji. - Zawsze chciałam! - odpowiedziała Aleksandra Zienkiewicz.

Zachwyceni są także fani aktorki, którzy nie szczędzili jej komplementów. „Mega fryzura”, „Chyba też się tak zetnę. Pięknie i twarzowo”, „Ale cudowna zmiana”, „Bosko”, „Świetnie wyglądasz”, „Przecudo. Ślicznie to za mało powiedziane” - ocenili pod zdjęciem.

Kolejne odcinki serialu Pierwsza miłość wkrótce w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2

Komentarze
© Polsat 2020