2020-06-12

Edyta Herbuś na live czacie: Coś wam mogę zdradzić!

0

O czym opowiedziała Damianowi Kordasowi i fanom serialu „Pierwsza miłość”? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Na jakie tematy Edyta Herbuś rozmawiała podczas wirtualnego spotkania?

Ciekawych tematów nie brakowało. Aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna przedstawiła m.in. swoje obserwacje wynikające z izolacji, a dotyczące ekologii. - Pandemia pokazała, jak natura daje oddech i ukojenie naszym potrzebom - powiedziała. Okazuje się, że artystka ostatnio zaangażowała się w sadzenie lasów na terenach zniszczonych przez nawałnice. - To jest bardzo przyjemna praca, ze świadomością, że robimy coś dobrego dla natury, dla planety, dla wszystkich pokoleń i dla nas samych - dodała jedna z gwiazd wspierających Program Czysta Polska. Zachęcała również wszystkich do wspólnego działania, jak tylko większymi grupami będzie można uczestniczyć w akcjach społecznych.

Edyta Herbuś nie tylko troszczy się o przyrodę, ale również propaguje ze swoim partnerem zdrowy styl życia. - Dbaliśmy o dietę, codziennie biegaliśmy i jeździliśmy na rowerze. Uprawiałam jogę. Na balkonie zrobiłam sobie prywatną strefę egzotyczną... Obudziły się w nas inne pokłady kreatywności. Trzeba było się zatrzymać i zorganizować sobie atrakcje, rozrywki, zagospodarować codzienność - podkreśliła.

Zapytana o wymarzone miejsce, do którego chciałaby pojechać, przywołała pewną magiczną historię z Afryki. - Mój partner spotkał tam na swojej drodze, zupełnie przypadkiem, pewną szamankę, która przepowiedziała mu... - i tu Edyta Herbuś wskazała na siebie. - I to się nagle wszystko zgadza! Jestem romantyczna! Chcę takich sytuacji i takich opowieści - dodała. Jakie mają wspólne plany?

Fani serialu „Pierwsza miłość” dowiedzieli się także, co wydarzy się u Sylwii, a czekają ją naprawdę duże zmiany. - Bardzo lubię w tej bohaterce odkrywać kolejne płaszczyzny jej bardzo ciekawej osobowości. Inspiruje mnie to - wskazała aktorka. Co ujawniła? O czym jeszcze rozmawiała podczas spotkania z Damianem Kordasem?

Zobacz cały zapis czatu:

Nie zabrakło oczywiście wspólnego gotowania. Oto przepis:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze