2020-05-28

Anita Sokołowska na live czacie. Jak zmieniły ją „Przyjaciółki”?

Gwiazda serialu opowiedziała o tym, jak wpłynęła na nią rola Zuzy Markiewicz. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi opowieściami i przemyśleniami. Aktorka Anita Sokołowska

- Czy kiedy nagrywaliście pierwsze odcinki serialu „Przyjaciółki”, to myślałaś, że to będzie już piętnaście sezonów, a na jesieni szesnasty? - spytał Krzysztof Ibisz. - Gdyby ktoś mi powiedział, że sześć lat mojego życia będzie podporządkowane pracy przy tym serialu, to nigdy bym w to nie uwierzyła, a pewnie jakoś inaczej zaplanowałabym swoje życie. Uważam to za ogromny sukces produkcji, całej ekipy, nas dziewczyn wszystkich ludzi, którzy tam pracują - podkreśliła Anita Sokołowska.

Aktorka opowiedziała także o tym, co w jej usposobieniu zmieniło wcielanie się w rolę Zuzy Markiewicz. - Po tylu latach grania tak wyrazistej postaci myślę, że ona dosyć mocno mnie naznaczyła. To nie jest tak, że możemy się totalnie odciąć od tego, co robimy. Jeżeli przez trzy miesiące muszę mówić temperamentnie, wymyślam sobie jakieś riposty. Moja postać zachowuje się szybko, jest dowcipna, cięta, to nie ma tak, ze po dwunastu godzinach pracy ja wszystko odcinam i żyję inaczej - zaznaczyła.

O czym jeszcze Anita Sokołowska rozmawiała z Krzysztofem Ibiszem?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.