2020-05-16

Beata Ścibakówna na live czacie. „Siła jest kobietą!”

Fantastyczna aktorka i niezwykła osoba przyjęła zaproszenie od Mileny Suszyńskiej. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Panie rozmawiały m.in. o serialach „W rytmie serca” i „Zawsze warto”.

Zarówno rola Sofii, tajemniczej bizneswoman w „Zawsze warto”, jak i Elżbiety, biologicznej matki Marii Biernackiej z „W rytmie serca”, wprowadziły wiele emocji do kluczowych wątków tych produkcji. Fani natychmiast docenili wkład doświadczonej aktorki w oba seriale, gdzie wyraziste żeńskie postaci nadają ton wydarzeniom i przyciągają przed ekrany.

- Ktoś powiedział kiedyś, że „siła jest kobietą” i ostatnio w serialach dużo się mówi o kobietach. Kobiety są głównymi postaciami, bohaterkami i o to chodzi, bo są bardziej skomplikowane, a przez to ciekawsze. Do grania, ale także do oglądania - stwierdziła Beata Ścibakówna. - Kobiety przeważają także na widowni w teatrze, chcą nas oglądać, więc róbmy seriale i filmy dla kobiet! Bliskie życiu... - dodała.

O co jeszcze zapytała cenioną aktorkę jej koleżanka z planu, gospodyni piątkowych rozmów na żywo w mediach społecznościowych, Milena Suszyńska?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.