2020-06-05

Do której „Przyjaciółki” pasuje Paweł Małaszyński?

0

W czyim życiu najbardziej namiesza nowa postać? A może zmieni je na lepsze? Paweł Małaszyński wkroczy do świata „Przyjaciółek” w zatrważającym tempie. Jak wpłynie na losy głównych bohaterek? Czy którąś w sobie rozkocha? Jedno jest pewne. Zuza, Anka, Inga i Patrycja potrzebują zmian.

Zakończenie 15. sezonu było dramatyczne dla każdej z „Przyjaciółek”. Zuza została bez pieniędzy i dzieci, a Patrycji nie przyznano prawa do opieki nad małą Klarą. Anka została potwornie wykorzystana emocjonalnie przez swojego byłego kochanka. Natomiast Inga stanęła na życiowym rozdrożu, starając się wybrać między Hanią a Maksem. W dodatku okazało się, że jest w ciąży... Nowa postać, w którą wcieli się Paweł Małaszyński, spowoduje wiele zamieszania. Która „Przyjaciółka” najbardziej tego potrzebuje? Na serialowym Facebooku fani jednogłośnie stwierdzają, że z pewnością mowa tu o Zuzie bądź Patrycji. 

Czy nowy mężczyzna wywróci świat Zuzy do góry nogami?
Zuza przez lata wiodła szczęśliwe życie wziętej dyrektor banku. Niestety jej los odmienił się bardzo szybko. Najpierw zachorowała na raka, a kiedy już wyszła za Jaśka i urodziła dwójkę dzieci, była pewna, że nic złego już zdarzyć się nie powinno. Mając oparcie w mężu i dzieciach nie wiedziała, że jeden wieczór może przekreślić wszystko. Próba gwałtu przez Igora i brak zrozumienia ze strony ukochanego sprawiły, że podjęła decyzję o rozstaniu. To zapoczątkowało falę niepowodzeń. Straciła pracę, a następnie zainwestowała w gastronomię, na której się zupełnie nie zna. Aby choć trochę wyjść na prostą zainwestowała w fuzje banku. Niestety, to też nie był dobry traf. Zuza została bankrutem, a Jasiek stwierdził, że ważna jest dla niej tylko kariera i zabrał Krzysia oraz Grzesia na stałe do Gdańska. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zuzia i Dagmar zostali bakrutami...

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

Czy to właśnie serialowa Zuza spotka kogoś, kto całkowicie odmieni jej życie? Większość fanek pod facebookowym postem ma co do tego takie samo zdanie. „Oby pozytywnie namieszał w życiu Zuzi”, „To będzie na pewno jeden z powodów, dla których Zuza nie wyjedzie”, „Zuuuza... jak ma wrócić stara silna Zuza, to tylko do niej będzie pasował”, „Myślę, że będzie to Zuza. Ten przystojny mężczyzna być może okaże się biznesmenem ze Szwajcarii” - czytamy na oficjalnym profilu „Przyjaciółek”.

Czy postać, w którą wcieli się Paweł Małaszyński, będzie uwolnieniem dla Patrycji?
Życie Patrycji nie rozpieszcza. Po śmierci Wiki i zakończeniu związku z Wiktorem stała się jedyną osobą sprawującą opiekę nad małą Klarą. Pokochała ją jak własną córkę i nie wyobraża sobie, żeby było inaczej. Niestety Komisja Adopcyjna nie przyznała jej prawa do opieki nad dziewczynką. Jednym ratunkiem jest odnalezienie jej biologicznego ojca. Rozpaczliwe myśli spędzają jej sen z powiek. Czy będzie mogła liczyć na czyjąś pomoc? 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patrycja jest załamana decyzją ośrodka adopcyjnego....

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

Fani bardzo kibicują Patrycji, która jest dobrem samym w sobie i zasługuje na wszystko, co najlepsze. „Dla Patrycji powinien być....bo biedna pecha ma”, „Będzie ojcem Klary i zostanie partnerem Patrycji”, „Ja myślę, że pojawi się w życiu Patrycji i pewnie będzie lekarzem, patrząc na to, jak się zakończył ostatni odcinek”, „Stawiam na Patrycję. Oby u niej wszystko zaczęło się układać”, „A ja myślę, że to będzie nowy adorator Patrycji” - przewidują obserwatorzy pod facebookowym postem. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KONIEC!!!Dziś OSTATNI odc.Przyjaciółek!!21.10,Polsat🤗 I co?Mamy kręcić dalej?16 sezon?🤔😉 #final #theend #friendship #woman #power #kiss #hugs

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

Czy jeden z domysłów okaże się strzałem w dziesiątkę?

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020