2020-06-04

One już tak nie wyglądają! Zobaczcie, jak się zmieniły

0

Magdalena Stużyńska-Brauer i Małgorzata Socha mają nowe fryzury. Oglądaj zdjęcia! Główne bohaterki serialu „Przyjaciółki” zaskoczyły swoich fanów zmianami w wizerunkach. Na profilach w mediach społecznościowych pochwaliły się najnowszymi metamorfozami. Co konkretnie zrobiły? Czy to również zwiastuje nadejście przemian w uwielbianej przez widzów produkcji i ich rolach?

Małgorzata Socha przyzwyczaiła nas do tego, że zachwycamy się jej urodą. Serialowa Inga niedługo po tym, jak ponownie otworzyły się salony fryzjerskie, postanowiła wybrać się na - jak to określiła - „odkurzanie”. Fanki obserwujące jej profil na Instagramie były zachwycone. „O mamo! Ale cudny kolor włosów. Prześliczny”, „Kolor boski”, „Super kolorek! Ale ładnemu we wszystkim ładnie” - oceniły pod zdjęciami. Przewiń fotki strzałkami i zobacz końcowy efekt.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Na takie zmiany decyduje się niewiele kobiet. Większość bowiem nie chce ścinać swoich włosów. Magdalena Stużyńska-Brauer zdecydowała się na ten odważny krok, a właściwie można by powiedzieć na „ostre cięcie”. Jak pisze serialowa Anka to jej pierwsza wizyta u fryzjera od czasów narodowej kwarantanny. Podobnie jak scenariusz „Przyjaciółek” - tak ona w życiu prywatnym zaskoczyła swoich fanów. „To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!” - chwali się na swoim profilu Magdalena Stużyńska-Brauer. Czy jej postać w „Przyjaciółkach” również przejdzie przemianę?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Czy możemy spodziewać się kolejnych metamorfoz serialowych bohaterek?

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020