2019-09-26

Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja

0

Dlaczego aktorka bardzo lubi pracować z Adamem Adamonisem? W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL jedna z głównych bohaterek serialu „Przyjaciółki” zdradziła, która ze scen najlepiej opisuje Ingę w czternastym sezonie. Czy trudne tematy poruszane przed kamerą są dla niej dużym obciążeniem zawodowym?

- W „Przyjaciółkach” pojawia się coraz więcej trudnych wątków. Która scena była dla ciebie najbardziej wymagająca?
- Ten serial ma to do siebie, że losy tragiczne przeplatają się ze szczęśliwymi momentami. Dramaty najczęściej prowadzą do radosnych rozwiązań. Jedno bez drugiego nie może i nie mogłoby współgrać. Inga jest postacią ciekawą. Wiadomo, że dla aktora największym wyzwaniem jest to, kiedy coś się dzieje. Niezależnie od tego, czy są to sceny optymistyczne, czy tragiczne.

- Jak rozwinęłabyś postać Ingi? Co byłoby dla ciebie najciekawsze?
- Przede wszystkim stawiałabym na wątek Ingi i Andrzeja. Wydaje mi się, że to jest zabawna konfiguracja i również wiarygodna. Mam wrażenie i doświadczenie, że wiele podobnych małżeństw, które się rozwiodły i jakiś czas żyją osobno, jednak ma ze sobą kontakt i potrafi świetnie się dogadywać na zupełnie innej płaszczyźnie. Na przykład mogą być przyjaciółmi. Biorąc pod uwagę jeszcze to, że w postać Andrzeja wciela się znakomity aktor Adam Adamonis, który gra bardzo komediowo, dałoby to fajny rys na życiu Ingi. Byłby to niezwykle ciekawy wątek dla widzów.

 
 
 
View this post on Instagram

Zaczynamy dzień z Przyjaciółkami 😊 #goodmorning #warsaw #przyjaciółki #polsat #comingsoon #newseason @joannaliszowskaofficial

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

- Jaka twoim zdaniem jest Inga w czternastym sezonie?
- Pewnie większość widzów już to widziała, ale Inga zupełnie przypadkiem sprawi, że Maks nie weźmie ślubu. To zupełnie do niej niepodobne! Jednak konsekwencją nie będzie fakt, że ta zostanie z Maksem, lecz tych dwoje dopiero zacznie się poznawać. Inga będzie musiała też sprawdzić się jako mama dorastającej córki i stawić czoła jej nastoletnim problemom.

Rozmawiała Żaneta Parszczyńska

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki

Komentarze
© Polsat 2021