2020-06-04

„Przyjaciółki” wróciły na plan! Co się wydarzy w 16. sezonie?

0

Jak nowa postać, w którą wciela się Paweł Małaszyński, wpłynie na losy bohaterek? 4 czerwca ekipa „Przyjaciółek” wznowiła zdjęcia do uwielbianej przez widzów produkcji, w której przeplatają się losy czterech kobiet. Serial od ośmiu lat cieszy się ogromną popularnością, a najlepszym tego dowodem jest niezmienna, ponad dwumilionowa oglądalność. Co czeka widzów jesienią?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

15. sezon „Przyjaciółek” nie zakończył się szczęśliwie dla żadnej z bohaterek. Zuza stanęła na skraju bankructwa z wielkimi długami. Na domiar złego Jasiek zabrał Krzysia i Grzesia na stałe do Gdańska. Jedynym światełkiem w tunelu jest nowa propozycja pracy, ale daleko od domu i dzieci. Decyzja nie jest łatwa, ale czy to nie jedyny ratunek w obecnej sytuacji?

Patrycja dowiedziała się, że Leon nie jest ojcem Klary, tylko Kai. W dodatku komisja adopcyjna nie przyznała jej prawa do sprawowania opieki nad przybraną córką. Jest przerażona, ponieważ nie ma pojęcia, co dalej robić. Czy nadal będzie szukać biologicznego ojca dziewczynki, aby ten zrzekł się do niej prawa?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KONIEC!!!Dziś OSTATNI odc.Przyjaciółek!!21.10,Polsat🤗 I co?Mamy kręcić dalej?16 sezon?🤔😉 #final #theend #friendship #woman #power #kiss #hugs

A post shared by Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial) on

Inga w końcu poznała tajemnicę swojej córki. Nastolatka jest zakochana w... Maksie. Kiedy zastanawia się nad rozsądnym wyjściem z tej sytuacji, okazuje się, że jest w ciąży. Ponadto lekarz pragnie, aby Gruszewska została jego żoną, mimo że jeszcze nie wie o dziecku. Czy Inga przyjmie jego oświadczyny? 

W 15. sezonie Strzeleccy nie potrafili się porozumieć. Paweł cały swój czas poświęcał podopiecznemu z domu dziecka. Anka natomiast bardzo zbliżyła się do swojego byłego kochanka. Zaufała mu i... nawet doszło do pocałunku. Niestety Tomek ją oszukał. Potrzebował jej tylko do swoich zawodowych gierek. Strzelecka została wykorzystana...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przypominam, że dziś czwartek 😍😘 #serial @polsatofficial @ipla.tv @przyjaciolkipolsat @pawelciolkosz

A post shared by Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska) on

Nowy sezon "Przyjaciółek" z pewnością zaskoczy każdego, podobnie jak poprzednie. Do obsady serialu dołączył Paweł Małaszyński. Czy zmieni życie głównych bohaterek na lepsze? A może przyczyni się do jakiegoś rozstania? Czy Inga zostanie żoną Maksa? Co wybierze Zuza - zagraniczną karierę czy rodzinę? Czy Patrycja odda Klarę w opiekę innej rodzinie? Kiedy Anka i Paweł zażegnają kryzys? Czy Dorocie i Sławkowi uda się być razem, mimo dzielących ich różnic? Przed kobietami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów. Jesień z „Przyjaciółkami” będzie niezwykle barwna i pełna emocji!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj Przyjaciółki wracają na plan! ❤ Cieszycie się? @magdalenastuzynska @joannaliszowskaofficial @anita_sokolowskaa @malgosia_socha

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

W głównych rolach serialu „Przyjaciółki” występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer. Inne postacie  Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak i Marcin Korcz.

W związku z epidemią COVID-19 producent serialu Akson Studio zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020