2020-06-02

Maks Balcerowski na live czacie. Jakie ma aktorskie marzenia?

Młody artysta występujący w serialach Polsatu był gościem Karoliny Gilon. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Z okazji Dnia Dziecka 12-letni Maks Balcerowski opowiadał o tym, co znaczy dla niego aktorstwo i jakie wiąże z nim plany.

Maks Balcerowski znany jest z ról Kuby w serialu „W rytmie serca”, i Igora w „Zawsze warto”. Nie ukrywa, że choć aktorstwo to dla niego, póki co hobby, to chciałby się rozwijać w tym kierunku. Zdradził nawet, jakie ma z tym związane marzenia. - Chciałbym zagrać rolę, która dałaby mi coś nowego. Taką, która potrafiłaby mną wstrząsnąć od środka i dałaby mi dużo do myślenia - powiedział.

Młody artysta opowiedział także o swoich aktorskich autorytetach, wśród których na pierwszym miejscu jest Piotr Fronczewski, którego poznał na planie zdjęciowym „W rytmie serca” - Widzę, jak się angażuje, jak wykonuje swoją pracę. Na planie daje mi wskazówki, przekazuje mi na ucho uwagi. Jeszcze bardziej go za to szanuje - zaznaczył i przyznał, że można powiedzieć, że ma dzięki temu prywatną szkołę aktorstwa.

Jak radzi sobie w trudnych scenach? Czego uczy go gra w serialach i w jaki sposób łączy to ze szkołą? Na jakie jeszcze pytania Karoliny Gilon odpowiadał Maks Balcerowski?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.