2020-05-23

Robert Górski na live czacie: Mój ulubiony skecz to...

0

Twórca kabaretowy chętnie podzielił się wspomnieniami i zabawnymi sytuacjami. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, pełne osobistych historii i przemyśleń. Co zdradził Milenie Suszyńskiej mistrz żartów? Jak wspomina Sopocki Hit Kabaretowy? Z czego prowadząca rozmowę aktorka śmiała się najgłośniej?

Opera Leśna od lat gości najlepsze kabarety w Polsce. Na niedzielę 24 maja Polsat zaplanował w ramach Polsat Festiwalu wieczór pełen dobrego humoru. Wśród artystów nie mogło zabraknąć Roberta Górskiego. - Jak myślę o Sopocie, to zastanawiam się, kto występował tam przede mną. Whitney Houston, Demis Roussos... - nawiązał z uśmiechem do muzycznych legend, które stanęły na deskach amfiteatru.

Odniósł się także do pandemii, która ze względu na obostrzenia może wpływać na kabaretowe show na żywo. - Wyobrażam sobie granie bez widowni, ponieważ... tak graliśmy na początku - żartował i wspominał stare czasy. A jak spędzał przymusowe dni w domu? Okazuje się, że Robert Górski twórczo wykorzystał izolację i napisał nowy godzinny program dla Kabaretu Moralnego Niepokoju. - Trochę z nudów i trochę z potrzeby - śmiał się.

Dowiedzieliśmy się również, jaki jest jego ulubiony żart. Wskazał na „Jerzyk dzisiaj nie pije”. Czym argumentował swój wybór?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020