2020-05-20

„Zawsze warto”: Wardecki broni Krzywego w sądzie

0

Czy zdoła wyciągnąć go z więzienia? A może zrobi wszystko, aby tak się nie stało? Mecenas Wardecki jest nieprzewidywalny i wie o tym każdy, kto miał z nim do czynienia. Choć nie sprawdza się w roli męża i ojca, to w świecie zawodowym jest tak zwaną „grubą rybą”. Czy podczas rozprawy brata Michalskiej również się wykaże?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Ada bardzo martwi się o los swojego brata. Nie chce, aby do końca życia tkwił w więzieniu za zbrodnię popełnioną przez swojego kolegę. Jedyna nadzieja w mecenasie Wardeckim, który jest niepokonany w swoim fachu. Michalska ma mieszane uczucia co do niego, ze względu na obrzydliwą przeszłość, ale zdaje sobie sprawę, że teraz najważniejszy jest Krystian. Chowa dawne urazy głęboko za sobą, mając nadzieję, że Witold również tak postąpi i będzie uczciwie bronił Krzywego.

Kiedy wszyscy są przekonani, że mecenas zrezygnował z bycia obrońcą Krystiana, ten zjawia się spóźniony w sądzie. Swoją przemową szokuje sędziego i wszystkich zebranych. Po rozprawie drogę zastępuje mu wniebowzięta Michalska.
- Panie mecenasie, chciałam panu bardzo podziękować, bardzo. Dzięki panu mój brat ma teraz szanse na nowe życie - mówi radośnie Ada.
- Wyjdzie po roku za dobre sprawowanie. Nie zasługuje na to, ale miał świetnego obrońcę - oznajmia mecenas.
- Tak. Jest pan świetny!
- Ja mówię o tobie... - wyznaje Witold, co wprawia Michalską w osłupienie.

Czy to możliwe, że śmierć syna tak diametralnie zmieniła prawnika Wardeckiego?

Zawsze warto w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Paweł Ławrynowicz: Ciężko jest grać domowego tyrana
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze